Ideální místo na prodloužený víkend

Neustále se rozvíjející infrastruktura dává našemu cestování stále nové možnosti. Například do Vysokých Tater se z Prahy dostaneme autem už za méně než šest hodin. Tak proč toho nevyužít a nestrávit příjemný prodloužený víkend uprostřed divoké Tatranské přírody?

Ubytování ve vysokých Tatrách má totiž pro každého něco. Momentálně si na své přijdou především milovníci zimních sportů, ale s prázdnou neodejdou ani vyznavači wellnes nebo ti, kteří touží po nevšedních turistických zážitcích.

 

Příjemné ubytování pro všechny, kteří chtějí mít všechno blízko

Krásné komfortně zařízené apartmány Wili Tatry najdeme pod druhým největším vrchem Vysokých Tater Lomnickým štítem. Tatranská Lomnice se může pochlubit množstvím turistických i cyklistických tras, které začínají přímo zde, takže ať vyrazíte ze svého dočasného domova jakýmkoliv směrem, vždy narazíte na něco zajímavého.

 

Vysoké Tatry uspokojí i náročné návštěvníky

A na co se můžete v okolí těšit? Samozřejmostí je lanovka na Lomnický štít a Skibus vedoucí přímo do plně vybaveného lyžařského střediska. Zdá se vám to málo? Pak vystupte na Hrebienok a nechte se okouzlit nevšední krásou Tatranského ledového dómu, jenž se letos nese v dechberoucím stylu spišské gotiky. Celých 90 tun ledu se tu pod zručnýma rukama stavitelů a sochařů proměnilo v atrakci, kterou u nás nikde neuvidíte.

Cestou zpátky se zastavte v Tricklandii a nezapomeňte s sebou přibalit fotoaparát nebo alespoň odpovídající mobil. A vynechat nesmíte ani zajímavá okolní muzea, například Ski muzeum nebo TANAP (Tatranský národní park).

Za drobnými radovánkami ale nijak daleko nemusíte. S dětmi je možné jednoduše vyjít před apartmány Wili Tatry a s radostí se svézt z ideálního sáňkařského kopce nebo si užít na bobové dráze.

Při rezervaci ubytování přes Wiliholding.sk si navíc můžete domluvit službu s názvem Naplníme vám ledničku, díky které najdete po příjezdu v apartmánu vše, co potřebujete a vy se tak můžete ihned vrhnout rovnou do víru zábavy, aniž byste předtím museli obstarávat nutné nákupy. Svou dovolenou v Tatrách si tak skutečně užijete už od prvního okamžiku!