Ideální odpočinek po náročné práci

Moderní společnost Aforjet poskytuje všem potencionálním zájemcům optimální podmínky pro vybudování relaxační atmosféry na kterémkoliv místě. Stačí si jen objednat polohovací křeslo a užít si tu pohodu.

 

 

 

Aforjet relaxační křesla

Aforjet patří mezi jediné autorizované prodejce křesel značky Sanyo a Health Tec se špičkovou vybaveností. Jde o nenahraditelného pomocníka ve chvílích fyzického i psychického vyčerpání. Stačí se jen pohodlně usadit a odpočívat.  Stačí se jen pohodlně usadit, nastavit si vámi vybraný program a nechat se konejšit chytrým přístrojem, který zastane práci několika kvalifikovaných masérů naráz. Relaxační křesla byla vyráběna s důrazem na pohodlí klienta a především na zdravé posezení po náročné práci.

Sanyo DR 3000

Polohovací křeslo Sanyo DR 3000 dokáže naprosto bez pomoci provézt přesnou diagnostiku zatuhlosti svalového systému a dle těchto údajů spustí nejvhodnější program. Jde tedy o zkušeného maséra, kterému se nemusíte svěřovat, a navíc vás celou hodinu bude hýčkat v neměnném stylu. Stačí do něj vložit jen jednu investici a následně se těšit z jeho přítomnosti.

 


Informace o zatuhlosti získává díky senzorům, rovněž hledí na tepovou frekvenci srdce, elektrickou vodivost pokožky a její teplotu. Nákupem od společnosti Aforjet získáte i kompletní servis a to v rámci celé Slovenské a České republiky.


Pokud vás zajímají i další informace, navštivte internetové stránky www.aforjet.cz