Unikátní 2v1 Globus překvapí děti i dospělé!

Každý z nás by měl znát svět. Ne všichni ale máme možnost ho procestovat celý, takže nezbývá, než prozkoumávat svět z domova. I to může být zábava a dobrodružství – tedy pokud si domů pořídíte super 2v1 globus, který ukazuje celou naši planetu tak v trochu jiném obraze!

 

 

 

 

Unikátní provedení poráží běžné globusy na plné čáře!

Běžný globus je vlastně jen „koule“, na které je namalovaná naše planeta. Pro děti je nudný a většinou skončí pod nánosem prachu někde na skříni. To ale pro speciální globus 2v1 neplatí. Ten totiž ukazuje naší planetu tak, jak žádný jiný globus před ním.

Zeměkoule ve dne pro všechny zvídavé

2v1 globus během dne ukazuje celou planetu. Jsou na něm znázorněna jezera, hlavní řeky, hlavní a také větší města států, můžete na něm zjistit i orientační hloubku moří a také se můžete seznámit s politickým rozdělením Země. Samozřejmě, že nechybí ani mezinárodní názvy kontinentů, měst, řek, moří, států i oceánů.


Tajemství noční oblohy odhaleno

2v1 globus umí ukázat i pohled na zeměkouli z vesmíru. Pokochat se můžete pohledem na planetu v tom obraze, jak je vidět z vesmíru. Noční mód globusu ukazuje osvětlení měst. Podle intenzity světla tak můžete na globusu najít největší města jako je Las Vegas, New York, Londýn či Hong Kong a mnoho dalších. Intenzita světla vám také ukáže rozložení lidské populace na planetě. 2v1 globus se zapíná tlačítkem a po setmění automaticky aktivuje LED osvětlení. Jeho barva plynule přechází mezi červenou, zelenou, modrou a bílou. Díky tomu se tento globus může stát funkční ozdobou každého dětského pokojíku nebo i obýváku. Globus má 22,8cm v průměru a je v měřítku 1:56mil.


 

2v1 globus najdete v nabídce na www.saruman.cz. Čekají tu na vás i další úžasné hračky pro děti.