Ideální zimní boty pro Váš botník

Zima je „za rohem“ a tak je nejvyšší čas si dovybavit botník o kvalitní zimní boty, aby Vás ani to nejmrazivější počasí a sníh nepřekvapily. Při výběru obuvi dbejte na její kvalitu a pohodlnost.

 

 

Vhodná obuv pro zimní období je vyrobena z kůže, která má skvělé absorpční vlastnosti a je prodyšná. Je schopná se přizpůsobit tvaru Vaší nohy a tím Vám zajistí pohodlí. Kromě bot vyrobených z klasické hladké kůže můžete zakoupit i lakovanou obuv či semišové boty. O všechny tyto typy kůže je však třeba dostatečně pečovat a zamezit tak jejich rychlému stárnutí.

 

Ženy milují boty a rády dbají na jejich dostatek ve svém botníku. Výběr v obchodech s obuví je navíc široký, a tak jejich nakupování láká. Pro zimní sezónu se doporučuje nákup kotníčkové obuvi pro lehké zimní teploty a klasické polokozačky či kozačky zimní pro mrazivější dny. Kozačky lze pořídit i zateplené, s tímto teplotním komfortem tedy budete snášet mínusové teploty lépe. Při výběru dbejte i na výšku podrážky, která chrání nohu před prochladnutím. Ideální podrážka je vyšší a je vyrobena z protiskluzového materiálu. Výběr podpatků záleží na preferenci ženy, některé dávají přednost plochým botám, jiné klínku nebo nízkému či vyššímu podpatku. Kozačky jsou ideální boty pro formálnější události, skvěle však doplňují i klasický kabát, sukně nebo úzké rifle.

 

Nejnovější modely i zlevněné zimní boty naleznete v internetovém nebo kamenném obchodě společnosti Stroll Obuv. Na internetových stránkách www.stroll-obuv.cz můžete shlédnout aktuální kolekci a vybrat si své favority dle vaší velikosti a preferencí. Každá nabídka obuvi je obohacena detailní fotogalerií, boty si tedy můžete prohlédnout ze všech úhlů. Detailní popis Vám prozradí použité materiály a další detaily týkající se obuvi. Proto zkontrolujte stav Vašeho botníku a vrhněte se na jeho obnovu. Pohodlně nakupte u Stroll Obuv a užijte si zimu v kvalitních botech.