Nářaďové domky Delta Svratka vám pomohou i se zazimováním zahradního nábytku

Jak zazimovat zahradní nábytek, aby nepodléhal přímé vlhkosti a nebyl po celou zimu na mrazu venku, kde na něj působí i ostatní povětrnostní vlivy? Pokud se nábytek přes zimu nedá do uzavřené a suché místnosti, podléhá velmi rychle zkáze. Možná i vy tuto situaci řešíte uklizením zahradního nábytku do garáže nebo do sklepu a dílny. Jenže tam zahradní nábytek překáží, protože je velký a nezbývá ani prostor pro pohyb. Naštěstí tuto situaci můžete vyřešit zcela jednoduše. Nábytek opřed zimou můžete ochránit v zahradních nářaďových domcích od společnosti Delta Svratka.

 

 

Kvalitní dřevo a zpracování nabízené v mnoha druzích domků

Zahradní domky na nářadí od společnosti Delta Svratka se vyznačují především využitím kvalitních dřevin, které jsou zpracovány přesnými a moderními postupy. Díky tomu vznikají pevné a odolné konstrukce, které vydrží dlouhá léta užívání bez známky poškození. Konstrukce jednotlivých domků jsou odlišné, podle typu nářaďových domků. Základně se dělí na palubkové nářaďové domky, panelové nářaďové domky a nářaďové domky srubové konstrukce. Každý druh těchto dřevěných staveb má svá specifika, podle kterých můžete vybírat ten nejvhodnější typ pro vaše potřeby.

  

 

  

Srubové domky patří svým vzhledem k nejhezčím

Mezi nejoblíbenější kategorii nářaďových domků společnosti Delta Svratka patří srubové nářaďové domky. Ty jsou tvořeny z kvalitního smrkového řeziva se silou u stěn 28mm nebo 33mm. Rohové křížové (srubové) spoje jsou tvořeny dvojitým zámkem. Vybírat můžete domky se srubovou nebo pultovou střechou. V nabídce jsou 4 základní typy domků – ALBERT, ROBIN, KEVIN a HOBBYT. U typů ROBIN a KEVIN dokonce můžete volit, zda chcete nářaďový domek se stříškou nebo jen bez stříšky. Obě varianty jsou možné.


Kompletní nabídku nářaďových domků naleznete na www.deltasvratka.cz.