Inspirujte se: Kožený nábytek a doplňky domácnosti sluší!

Je vám vlastní luxus a hledáte, co ještě si domů pořídit? Máte rádi originalitu a chcete se z ní těšit u vás doma? Náš  tip na stylový nábytek a doplňky z kůže se vám bude líbit! Podíváme se nábytek z kůže a zajímavé doplňky.

 

Proč se rozhodnout právě pro kůži?

Kvalitně zpracovaná kůže dodá každému interiéru luxusní vzhled. Vypadá dokonale a je určena do interiérů, ve kterých dominuje moderní i rustikální styl. Výhodou doplňků i nábytku z kůže je nejen vysoká estetická hodnota. Kožené doplňky a nábytek se chlubí vysokou odolností proti působení „zubu času“. Svou krásu si uchovávají mnoho let. důležité také je, že každý kus je originál. Jestliže jste nároční a rádi se obklopujete krásnými věcmi, nesmí vám doma nábytek či doplňky z kůže chybět.

Polstar_z_jemne_kozi_kuze_[176]_1200

Jak se vám líbí?

Luxus do každého domova vnese do propracovaná židle potažená jemnou kozí kůží HARAR. Její konstrukce je vyrobena z vysoce odolného teakového dřeva. Židle je potažena jemnou kozí kůží. Příjemně se na ní sedí.

Naším druhým tipem je úchvatné křeslo s koženým čalouněním, které je také vyrobeno z teakového dřeva. Toto dřevo je vysoce odolné a má stylovou tmavě hnědou barvu. Ke křeslu patří tvarovaný podnožník, bude se vám na něm nádherně relaxovat. Křeslo má rozměry 70 cm x 80 cm x 90 cm. Je vyrobeno ručně, takže jeho koupí získáte záruku, že vaši domácnost ozdobí originální kus nábytku.

Dalším úžasným doplňkem do luxusně laděného interiéru polštář z jemné kozí kůže. Má rozměry 50 cm x 50 cm. Na dotek je příjemně jemný.

Máte rádi hru barev? Váš domov musí ozdobit taburet potažený jemnou kozí kůží. Sednou si na něj mohou i dvě osoby zároveň, protože má průměr sedáku 85 cm. Na výšku měří 45 cm.

Zalíbily se vám tyto kousky? Pokud ano, podívejte se na oficiální stránky výrobce SILUGO na www.silugo.cz. Kromě nábytku a doplňků z kůže nabízí také nábytek ze dřeva a dřevěné doplňky, které vnesou k vám domů styl a pohodu.