interior of modern restaurant

Vynikající řešení pro údržbu vodorovného a šikmého skla, skleněných střech, stropů a stříšek!

Vážení,

chtěl bych vyzdvihnout firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsem našel přes internet. Tato firma provádí impregnace nano nátěr – GLP.

Máme malou restauraci, která má prosklenou zahrádku a potřebovali jsme vyřešit problém, aby se skla zahrádky tak nešpinila z ulice. Známý si nechal dávat impregnaci na skla u prosklené verandy a velmi si to pochvaloval, že skla se tolik nešpiní a stačí prudší déšť a všechen prach je z oken dole.

Oslovil jsem proto firmu A SERVIS a dohodl se na impregnaci prosklené zahrádky u naší restaurace. Do druhého dne mi vypracovali finanční návrh a upřesnili termín, kdy mohou přijet. Na dohodnutý termín dojel tým pracovníků, který perfektně umyl všechny prosklené plochy zahrádky a po proschnutí nanesli impregnaci GPL.

Pozoroval jsem je při práci a musím říct, že jsou to opravdu profíci. Byl jsem moc rád, že si dávali s impregnací tak záležet. Dnes máme skla i po delší době od čištění stále perfektně čistá a hlavně když prší, tak voda ze skel stéká v kuličkách a během chvíle jsou skla suchá.

Zaměstnanci firmy pracovali velmi zručně, jsou velmi šikovní, ochotní, mají vynikající organizaci práce a jsou slušní lidé. Já rozhodně doporučuji firmu A SERVIS těm, kteří chtějí využít jejich služby impregnace nano nátěr Glassprotect – GLP.

Ošetření skleněných povrchů pomocí nanoimpregnace

office interior with table and windows 3d render

Jsem zaměstnancem brněnské firmy, která sídlí ve výškové budově, na které každý rok myje okna firma A SERVIS LIPKA s.r.o. Tuto práci provádějí odborníci pro práci ve výškách. Jsou to profesionální horolezci, kteří za pomocí slaňovací techniky umyjí všechny okna ve výšce naší budovy.

Na vrchním poschodí máme prosklenou zasedací místnost, která má částečně prosklený strop. Na sklech se po krátkém čase po jejich mytí usazovala znovu špína a prach. Zaměstnanci firmy A SERVIS přišli s řešením a to impregnace GLP na skla.

Tato impregnace nám velmi pomohla a od doby co ji máme, tak jsou okna stále čistá a z vrchních skleněných tabulí všechna nečistota sjede během deště. Je to perfektní věc a již jsem navrhl u vedení, že touto impregnací ošetříme i vstupní halu z venkovní strany.

V blízkosti vstupu do naší firmy, je frekventovaná silnice a bohužel jsou díky ní skla vstupní haly stále silně ušpiněná. Hlavně v zimních a deštivých měsících to je hrůza. Impregnace na sklech vstupní haly jistě zabrání usazování nečistot na skle a k očištění bude stačit jen déšť a nebo jednoduché omytí vodou.

Vřele doporučuji služby mytí oken a službu impregnace nano nátěr – GLP poskytované společností A SERVIS.