Intenzivní erotický zážitek v podobě japonské nuru masáže

Masáž s vůní orientu v sobě nese nádech luxusu, tajemna, vzrušení i relaxace. Přesně takové jsou i nuru masáže, stále více oblíbené a žádané.

Nuru není jen cizokrajné nicneříkající slovo, ale japonský výraz znamenající v překladu „kluzký, mazlavý“. Japonská nuru masáž je tradiční masáž, která uvolňuje mysl i tělo. Odcházíte po ní jako znovuzrození a v paměti vám zůstane jako nezapomenutelný zážitek. Po celou dobu erotické masáže se o vás postará masérka a užijete si ji od začátku do konce. Doslova, protože nuru masáž je zakončena vaším vyvrcholením. K nuru masáži se používá speciální gel, který nelepí, ale je naopak velmi klouzavý. Při erotické masáži tak mohou těla klouzat po sobě bez sebemenších komplikací nebo tření. Právě klouzání a masáž tělo na tělo je to, čím je nuru masáž jedinečná. Masérka nepracuje jen prsty a rukama, ale doslova celým tělem. Nuru gel se vyrábí z mořských řas a kromě kluzkosti má i mnoho dalších, pozitivních vlastností, působí blahodárně na kůži, regeneruje a je antibakteriální. Na rozdíl od oleje je rozpustný obyčejnou vodou a tak po skončení masáže zbytky gelu jednoduše omyjete pod sprchou.

Sprchou také erotickou masáž v Nuru Massage Prague začnete, a to společně s masérkou, která už pod tekoucí vodou jemně promasíruje vaše tělo. Uvolníte se, začnete relaxovat a společně se přesunete do pokoje na vyhřívanou podložku, abyste si masáž užili se vším komfortem. Kluzký gel nanese masérka na vaše tělo i to své a vy si můžete začít užívat nuru masáž, kdy po vás masérka klouže celým tělem, což je velmi intenzivní zážitek. Může během masáže právě díky intenzivnímu prožitku a velkému sexuálnímu náboji dojít k samovolnému vyvrcholení, což není důvod k ukončení masáže, ale naopak si ji ještě více užijete. Tradiční japonská erotická nuru masáž je relaxační a působí proti stresu, pomáhá i osvěžovat sexuální stereotypy a nabízí nevšední zážitek z masáže. Stojí za to ji vyzkoušet.