Ivana_Lousova_Nikol_Petruzelova_v_Casinu_Ambassador_3

Ivanu Loušovou a Nikolu Petruželovou provedl po Praze Mirek Šimůnek. Nejvíce je zaujal poker

Ivana Loušová a Nikola Petruželová, které se blýskly v letošním ročníku České Miss, se vydaly na průzkum centra Prahy. Jako průvodce se jich ujal jejich kamarád Mirek Šimůnek, který vždy ví, co se v Praze děje a kde se ten večer zastavit.

 

 

 

Po počátečním oťukávání nočního života nakonec trojice zavítala do Casina Ambassador, kde se právě hrál jeden z velkých pokerových turnajů. A to je ta pravá atmosféra. Holky si zkoušely osvojit základy pokeru, protože to se v dobré společnosti již dnes nosí. „Já jsem poker už jednou zkoušela,“ prozradila Ivana Loušová. Nikol Petruželová však držela pokerové karty poprvé v životě.

 

Ivana_Lousova_Nikol_Petruzelova_v_Casinu_Ambassador_3

 

Děvčata zaujala také ruleta a sázení na jednotlivá pole prozkoumávala se zapálením ostřílených hráček. Obě navíc prozradily, že chtějí prorazit i v zahraničí. A umět dobře kasinové hry, zejména poker, se jim v italských či francouzských kasinech určitě bude hodit.

 

Mirek_Simunek_Ivana_Lousova_Nikol_Petruzelova_v_Casinu_Ambassador

 

Hra ale časem unaví, a tak všichni žízeň hasili na baru dobrým šampaňským, které ke sladkému životu prostě patří. Pokerový turnaj v Ambassadoru byl tentokrát ve znamení automobilů a Mirek se při té příležitosti vyznal ze své touhy po elektromobilu. Rozhodně ten jeden vystavený dlouho okukoval a holky ho od něj nemohly odtrhnout.