TechEd_DevCon2

Propojte váš svět s cloudem, připravte se na Windows 8…

Jedním z markantních trendů poslední doby je bezpochyby přechod na cloud, s napětím očekávaná novinka je určitě Windows 8. Obě tato témata a bezpochyby i mnohá další a odbornější budou jistě často skloňována na blížící se výroční největší IT konferenci TechEd-DevCon 2012.

 

 

 

Růst popularity mobilních zařízení je dobře viditelným fenoménem, který s sebou nese i rozvoj cloudu. Například cloudová služba Office 365 přináší zcela zásadní posun v možnostech zejména pro menší firmy. Nyní budou moci pracovat se špičkovými aplikacemi, naprosto legálně a navíc s minimálními náklady. Finančně je totiž dostupná téměř pro každého, navíc díky cloudu má uživatel k dispozici vždy nejaktuálnější verzi programů. „Tuto službu ocení vedle velkých podniků, které mohou optimalizovat náklady na software, především menší firmy a živnostníci, kteří se hlavně z finančních důvodů doposud vyhýbali nákupu oficiálního plnohodnotného kancelářského balíčku Microsoft Office. A výhody cloudu jsou ještě dál, jak se dozvíte na naší konferenci,“ říká Martin Pavlis z Počítačové školy Gopas, který bude mít na TechEd-DevCon 2012 přednášku na téma „Propojte váš svět s cloudem“.

 

TechEd_DevCon2

 

Horkou novinkou letošního roku je Windows 8 a příchod ostré verze je už doslova na spadnutí. „Na TechEdu se bude určitě vášnivě diskutovat o kladech a záporech tohoto rozšířeného produktu na základě zkušeností s Preview,“ říká Lukáš Brázda z Počítačové školy Gopas, který bude přednášet právě na toto téma. TechEd 2012 bude pokrývat novinky ve Windows 8 v ještě větší šíři, než bylo v původním plánu. Na programu je 10 přednášek, které Windows 8 plně podporují a nic z podstatných novinek neopomenou.

Témata přednášek:

Windows 8 jsou na spadnutí – osahejte si je již dnes

Trochu jiný Windows Server 8

Novinky v Hyper-V 3.0 – nové možnosti i bez nákladného HW

Zabezpečení externího přístupu do SharePoint 2010

Optimalizace výkonu Windows autentizace a přístupu

Kerberos Delegation

Efektivní správa Active Directory pomocí Forefront Identity Manager 2010

Plánování PKI ve Windows

Zažijte AD replikační problémy na vlastní kůži (1. a 2. část)

 

TechEd_DevCon3

 

Společnosti Gopas, Daquas a Microsoft pořádají od 23. do 26. dubna 2012 jubilejní 10. ročník největší odborné IT konference v ČR – TechEd-DevCon 2012. Konference je určena všem z oboru informačních technologií, které zajímají aktuální novinky a budoucí trendy v oblasti produktů společnosti Microsoft.

Více informací najdete na www.teched.cz