Jak a čím zakrýt vybavení na zahradě před deštěm a následným sněhem a mrazem?

S přicházejícím počasím je zapotřebí začít řešit i věci, kterých jsme si v průběhu léta vůbec nemuseli povšimnout. Zejména co se týče vybavení na zahradách, které je neustále vystavováno působení vnějších vlivů. Teplo už začíná střídat déšť a sychravé počasí a zanedlouho přijde také mráz a sníh. Zahradní vybavení, které nemůže být uklizeno do kůlny nebo garáže je zapotřebí před těmito vlivy ochránit. Jak a čím?

 

Řešení nemusí stát majlant a přesto může být efektivní

A o jakém zahradním vybavení na ochranu před působením vnějších vlivů je vlastně řeč? O veškerém, které by vlivem mrazu, sněhu nebo intenzivních dešťů mohlo ztratit své vlastnosti a poškodit se. Jedná se například o topné dřevo, uhlí, ale i stavební míchačky, zahradní techniku, stavební materiály (cihly, písek) nebo rozestavěné stavební konstrukce. Nemusíte hledat řešení za statisíce. Skvěle v této oblasti poslouží i mnohem levnější řešení, které dokonce bude maximálně efektivní. O jaké řešení se jedná? Zaměřte se na zakrývací plachty.

 

Kvalitní plachty na míru zakryjí vše, co potřebujete

Velkou předností zakrývacích plachet je jejich variabilita v oblasti velikostí. Pokud budete plachty vybírat přímo u specializovaného výrobce, ten vám dokáže vyrobit velikost i tvar plachty přesně na míru vašim potřebám. Velmi důležitá je samotná kvalita produktů. Plachty od většiny výrobců jsou voděodolné, ale záleží na tom, jak dlouho. Některé méně kvalitní druhy si své původní vlastnosti neudrží dlouhodobě. Vlivem střídání tepla, zimy, kyselých dešťů a ostrého slunka ztrácí své vlastnosti a mohou se začít velmi rychle drolit. Jestli se chcete podívat, jak vypadají kvalitní zakrývací plachty, můžete nahlédnout do nabídky společnosti Plachty Petr Štěpáník. V nabídce nechybí ani autoplachty nebo vagónové plachty.

 

Nevěříte kvalitě? Nechte si zaslat vzorek!

Důvěřuj, ale prověřuj. Toto pravidlo se v oblasti zakrývacích plachet rozhodně vyplatí dodržovat. Velká spousta výrobců o svých plachtách tvrdí, že jsou vysoce kvalitní, ale realita je jiná. Firma Plachty Petr Štěpáník dává případným zájemcům možnost na vlastní kůži se o kvalitách nabízených plachet přesvědčit. Společnost totiž zdarma zasílá vzorky vybraných druhů plachet, abyste se sami přesvědčili o kvalitě materiálu. Pak už si stačí jen vybrat velikost plachty a objednat. Kromě zmíněných druhů plachet v nabídce společnosti najdete také stínící sítě na ploty nebo reflexní vesty. Opět vlastní výroby.

Kompletní nabídku s detailními informacemi najdete na www.peplachty.cz.