Jak a kde vybrat správné tažné zařízení na váš automobil?

Pořídili jste si nový automobil, ale zapomněli jste si vybrat takový, u kterého bude součástí i tažné zařízení? Nebo jste při výběru nového automobilu ještě tažné zařízení nepotřebovali, ale nyní už se situace změnila? Samozřejmě, že vždy je lepší volbou vybírat automobily, u kterých je tažné zařízení už součástí přímo z výroby. Ale samozřejmě lze na osobní i nákladní automobily namontovat tažné zařízení i dodatečně.

 

Pohlídejte si homologace a kvalitu

Pokud budete přeci jen potřebovat na svůj automobil namontovat tažná zařízení dodatečně, rozhodně byste se měli zaměřit především na kvalitu. A to nejen na kvalitní výrobky, ale také na kvalitu následné montáže tažného zařízení na váš automobil. V opačném případě se může stát, že tažná zařízení nebudou splňovat kritéria kvality a nebude vám vyhovovat. Vždy je tedy tou nejlepší volbou vybírat tažná zařízení od ověřených výrobců. Výrobky by měly splňovat potřebné homologace a kritéria kvality. Nikdy nestavte cenu na úkor kvality. I specializovaní prodejci a dodavatelé vysoce kvalitních tažných zařízení mohou nabízet kvalitu za nízké ceny.

 

Příkladem je ELSA GROUP s.r.o.

Společnost ELSA GROUP s.r.o. je na našem trhu specializovaným prodejcem kvalitních tažných zařízení. Tažná zařízení v nabídce této společnosti jsou vybírána pouze od těch nejkvalitnějších světových výrobců. Modely z Polska, Číny a dalších rozvojových zemí zde nečekejte. Kvalita je na prvním místě. Vybírat můžete světově známé značky Westfalia, Thule nebo Galia. U všech modelů je ELSA GROUP s.r.o. přímým odběratelem. Sortiment je komplexní a vybírat můžete různé druhy tažných zařízení pro osobní i nákladní automobily. Pro vaši snazší orientaci je sortiment tažných zařízení rozdělen podle značek automobilů. Pokud tedy budete vybírat tažná zařízení na vozy Škoda, v nabídce se vám objeví pouze modely pro danou kategorii. Hledání a výběr budou pak mnohem snadnější.

Kompletní informace najdete na www.tazne.cz