Kde výhodně koupit pneumatiky?

Chystáte se na nákup nových pneumatik a hledáte vhodného prodejce, u kterého naleznete široký výběr značek za dobré ceny? Pak navštivte internetový obchod PneuMráček s webovými stránkami www.pneumracek.cz/katalog/pneumatiky a objednejte si pneumatiky online dle parametrů odpovídajícím typu vašeho vozu.

 

Pro správný výběr pneumatik potřebujete samozřejmě znát jejich rozměry. Pokud si hodnotami nejste jisti, podívejte se přímo na vaše aktuální kola a rozměry si opište. Alternativu tvoří technický průkaz, kde jsou tyto údaje také uvedeny. Na internetových stránkách prodeje pneumatik Praha u PneuMráček poté zvolíte šířku, profil, průměr a použití, tedy za jsou pneumatiky určeny pro zimní nebo letní použití, a zvolenou nabídku si necháte vyfiltrovat. Zde si poté jednotlivé typy pneumatik můžete prohlédnout nebo dále vybrat modely dle značky a ty následně objednat.

 

Pokud nechcete vkládat peníze do nových pneumatik, v pneu Prahazakoupíte i kvalitní a zároveň levné použité pneumatiky všech známých světových značek a rozměrů. Ty jsou vždy skladem online. Použité pneumatiky podléhají přísné kontrole z hlediska bezpečnosti a jsou připraveny na další běžný provoz. Všechny mají pečlivě změřenou hloubku dezénu a je na ně poskytnuta záruka.

 

Pneuservis Mráček při zakoupení ojetých pneumatik provede i jejich odbornou montáž na váš vůz. Proto si je lze také zakoupit přímo v provozovně pneuservisu na Praze 8. Zvažte tedy, zda hledáte zcela nové pneumatiky nebo vám stačí zakoupit ty ojeté za výhodnější cenu. V obou případech však budete s kvalitou i cenou zboží spokojeni.