Jak cestovat po republice nebo v Evropě? V karavanu nebo obytném vozu!

Zážitková dovolená nebo dovolená spojená s cestováním a poznáváním se řadí ke stále oblíbenějším variantám cestování. Každý den je možné cestovat po jiných trasách a poznávat krásy dané destinace. U tohoto druhu cestování je ovšem jedna nevýhoda. A tou je hledání ubytování. Každý den musíte hledat a zařizovat ubytování jinde, což může být někdy složité. Zejména pokud budete cestovat po kraji, kde není turistický ruch tak populární. Pokud ale budete cestovat v karavanu nebo v obytném vozu, nemusíte mít s noclehy skoro žádnou starost.

 

Nemusíte kupovat, stačí si pronajmout

Koupě karavanu nebo obytného vozu je pro mnoho z nás velmi vysokou investicí. Musíme počítat s tím, že nákup nových vozů vyjde i na několik set tisíc korun. U ojetých karavanů a obytných vozů záleží na jejich stáří. Každopádně se jedná o vysokou investici a jen málo vlastníků karavanů je dokáže plně využít. Pracovní vytížení v současnosti je opravdu vysoké a jen málokdo má tolik času, aby mohl v průběhu celého roku vyrážet na dlouhé výlety. Nakonec to skončí tak, že karavany a obytné vozy jsou využívány jen 2 týdny ročně a v takovém případě se jejich nákup opravdu nevyplatí. Naštěstí v dnešní době není problém najít pronájem obytných vozů a karavanů.

 

S pronájmem ušetříte

Při pronájmu obytných vozů a karavanů budete totiž platit jen pár stokorun denně. Vše záleží na velikosti a stáří vozidla a také na firmě, která půjčení nabízí. Ceny jsou srovnatelné s pokoji v motorestu a v motelu, jen s tím rozdílem, že z karavanu vás ráno nikdo nebude vyhazovat do deseti hodin, můžete si pospat, můžete zastavit kdy chcete a nemusíte hledat ubytování a domlouvat se, což bývá v zahraničí někdy problém.

 

Vyberete si na Bydliky.cz?

Firma Bydliky.cz je specializovanou společností právě na pronájem karavanů a obytných vozů. Ve své nabídce má hned několik druhů karavanů a unikátní obytný vůz Rimor Katamarano 8. Všechny nabízené modely samozřejmě splňují vysoké standardy na komfort a pohodlí všech cestujících. Jedná se o nekuřácké karavany s moderním vybavením. Všechny karavany procházejí pravidelnou údržbou, mají havarijní pojištění a vždy jsou pro nové uživatele vyčištěné a uklizené.

Prohlédněte si kompletní nabídku na www.bydliky.cz