Jak jde dohromady zábava ve vířivce a nedotčená divoká příroda?

Odpovíme vám jednoduše – zkrátka skvěle! Stačí, když letos pojmete svou rodinnou dovolenou tak trochu jinak, a vsadíte na jedinečné ubytování v Krkonoších z dílny Martina Roubala. A v čem je tak výjimečné?

Martin Roubal je srdcař a milovník tradic každým coulem. Pro své zákazníky staví krásné a plně funkční poloroubenky a další dřevěné domky, inspirované unikátní podkrkonošskou architekturou. Na první pohled nepoznáte, že máte před sebou sotva pár let starou stavbu, vše budete mít za dílo šikovného lidového architekta.

 

Když jdou moderní trendy a historie ruku v ruce

Chalupa Roubalka vám však své pravé já neprozradí ani ve chvíli, kdy otevřete dveře. Dýchne na vás nezaměnitelným klimatem dobře opracovaného dřeva a potěší oko krásným trámovím či sloupy. Nabídne pivo z domácí pípy i plápolající oheň v krbu.

Znalce by mohly zarazit jedině velká okna, jež nejsou ve stavbách tohoto typu pravidlem. Na své pochyby však zapomenou v okamžiku, kdy se poprvé podívají ven. Úchvatný výhled do korun stromů jako v Krakonošově zahrádce jim doslova vyrazí dech. Vzdálený horský potůček bude příjemně šumět a bublat a místní pohodu nebudou rušit žádné vzdálené zvuky velkoměsta.

Moderní přednosti ukryté v historických kulisách

Ale nemusíte se bát. Chalupa Roubalka má pro vás nachystaný i veškerý dostupný komfort. V létě je to třeba venkovní bazén, ve kterém se vyřádí do sytosti celá rodina. Dále pak plnohodnotně vybavená koupelna, sauna a vířivka Jacuzzi. Můžete si zahrát na perfektně vyladěné piano v podkroví nebo si zkrátka jen vychutnat svou lahodnou kávu při pohledu do okolní přírody.

Svůj jedinečný zážitek si však zarezervujte včas. Termíny se rychle plní a ty nejkrásnější apartmány bývají brzy obsazené! Navštivte internetové stránky www.chalupyroubal.cz a odchyťte si svůj volný termín ještě dnes!