EFEKTIVNÍ HYDRATACE VAŠEHO TĚLA

Že musí být naše tělo hydratované, pro nás není žádnou novinkou a stejně je to s kyselinou hyaluronovou – o jejím využívání také už většina z nás ví. Stala se oblíbenou složkou kosmetických prostředků, očních kapek a roztoků na kontaktní čočky. Snažíme se tuto látku tělu dodávat, protože je jeho přirozenou součástí, ale s věkem jí v našem těle ubývá. To se může projevit suchostí v oblasti kůže, sliznic a očí. Nyní ji však tělu můžeme dodávat mnohem účinněji, než pouze povrchově a to vnitřním užíváním.

Hyaluron N-Medical je kyselina hyaluronová pro vnitřní užívání vyrobená v České republice. Obsahuje nejvyšší koncentraci 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové (1 ml = 20 mg). Tento doplněk stravy hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. Opačným směrem, než krémy a masti. Proniká do všech částí těla. Napomáhá v boji proti vráskám, zvyšuje hydrataci pokožky, tkání a celého organismu.

 

Jak se Hyaluron N-Medical užívá?

Ve sklenici čisté vody, džusu nebo zeleninové šťávy se rozmíchá 1 ml roztoku a vypije se. Roztok se nesmí míchat s alkoholem a horkými nápoji.

 

Jak Hyaluron N-Medical funguje?

Kyselina hyaluronová se rozloží na dvě základní části, naváže se na krevní bílkoviny a putuje krevním řečištěm ke všem buňkám těla. Jakmile k buňkám doputuje, začne tělo vybízet k produkci vlastní kyseliny hyaluronové. Hyaluron N-Medical také zvýrazňuje a posiluje účinky hydratačních krémů, sér, masek na obličej a dalších produktů, které kyselinu hyaluronovou obsahují. Tyto přípravky však neproniknou do hlubších vrstev pokožky. Hyaluron N-Medical působí naopak, tudíž vyživuje směrem zevnitř ven. Dostane se tedy do všech částí těla, a tím řeší příčinu dehydratace.

Hyaluron N-Medical

Doplněk stravy pro vnitřní užití s obsahem 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Farmaceuticky zpracovaná kyselina hyaluronová se ve formě roztoku lépe a rychleji vstřebává. Díky své vysoké absorpční schopnosti je prospěšná v boji proti vráskám, stařeckým skvrnám, hydratuje nejen pokožku, ale i sliznice, oční tkáň a vyživuje také kloubní tekutinu.

Obsah: 100 ml

Cena: 1500 Kč K dostání: www.13drops.eu