Jak lze účinně větrat, vysoušet, odvlhčovat a ohřívat interiér naráz?

Účinné větrání je klíčem k odstranění problémů s vlhnutím interiéru. ovšem dosáhnout v zimě účinného větrání bez tepelných ztrát je téměř nemožné. Zejména pokud se větrá okny. Při otevřených oknech se sice snižuje vlhkost vzduchu v interiéru a vzduch je nahrazen novým a čistým, ale zároveň uniká také teplo, které jste nashromáždili topením. V tuto chvíli se ocitáte v začarovaném kruhu. Účinné řešení ovšem přináší společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o., která tento problém dokáže vyřešit.

 

Solární panely SolHeat 3v1 dokáží snižovat vlhkost, účinně větrat a neztrácet teplo!

Řešením při odstranění vlhkosti z interiéru mohou být solární panely SolHeat 3v1, které nabízí společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o. Jedná se o panely, které se namontují na stěnu nebo střechu domu a dokáží pracovat za vás. Tyto panely totiž dokáží místnost automaticky provětrávat a přivádět čerstvý vzduch zvenčí. Zároveň je zajištěn také odvod starého vzduchu z místnosti. díky tomu se snižuje relativní vlhkost vzduchu a je sníženo riziko vzniku plísní. Navíc při tomto způsobu větrání se nedostává do místnosti studený vzduch, ale teplý. Tepelné ztráty jsou tedy vyloučeny.

Solární energie zajistí nulové provozní náklady tohoto zařízení

Většina technologií, které dokáží zajistit větrání interiéru bez tepelných ztrát má vysoké provozní náklady. Solární ventilace mohou být v chodu 24 hodin denně a jejich provoz bude nulový. Vše totiž probíhá díky přírodní solární energii. Vzduch, který je nasáván se nejprve v panelu ohřeje a teprve potom je posílán ventilátorem do místnosti. předehřátý vzduch dokáže také snížit náklady na vytápění až o 40%. Ventilátor je také poháněn solární energií, takže vás jeho provoz nestojí žádné peníze. Díky LED panelu si můžete nastavit přesné intervaly a intenzitu větrání solárních ventilací. Proces probíhá automaticky a zcela bezpečně. Můžete tedy místnosti větrat, i když zrovna nebudete doma.

 

Kompletní informace najdete na www.solarniventilace.cz.