Jak mít krásnější bydlení

Bytové doplňky dokážou proměnit váš interiér rychle a na rozdíl od rekonstrukce také daleko levněji. Vyplnit jimi můžete každý prázdný kout, zpestřit nudnou zeď, obohatit prostor na skříni nebo jimi doaranžovat jídelní stůl. Zvolíte-li ty správné, které k sobě budou ladit, budou vkusné a originální, pak nejen, že udělají dobrý dojem na každou návštěvou, ale vdechnou místnosti jedinečné kouzlo. Sortiment bytových dekorací je opravdu široký, stačí si jen vybrat některé z designových kousků různých stylů, které dají vašemu bydlení nový kabát.

Chcete-li, aby váš interiér působil svěže, pozitivně a útulně, pak by v něm neměly chybět květiny. Ne každý má však schopnosti zahradníka nebo čas se o ně starat, jindy zase nevyhovují podmínky pro pěstování – málo světla, příliš velká vlhkost. Proto jsou tu umělé květiny, u kterých nehrozí, že uvadnou, a co víc, radost budou dělat i na místech, kde by živé kytky neměly dlouhou životnost. Zapomeňte však na nevkusné plastové kýče, dnes jsou totiž umělé květiny k nerozeznání od těch živých. Péče o ně je ale daleko jednodušší. Nutná není žádná velká údržba, stačí je jednou za čas omýt od prachu a budou opět vypadat dokonale. Nebudete tak muset vynakládat finanční prostředky na další péči s nimi spojenou – žádná zemina, žádné hnojivo ani nic dalšího. Ušetříte tak vaši peněženku. V nabídce jsou řezané květiny, květinové dekorace i klasické verze do květináčů.

Kombinovat je můžete také s dalšími dekoracemi. Například s vázami, které využijete nejen na umělé květiny, ale i na ty živé nebo na dekorační proutí. Vybírat můžete z krásných designových i klasických váz různých barev, velikostí, tvarů i materiálů – skleněné, keramické, porcelánové, kameninové. Chcete-li, aby se staly dominantním prvkem vašeho interiéru, pak volte dražší luxusní dekorační vázy, které zaujmou svou krásou a elegancí, jsou impozantní a nadčasové.

Vykouzlete si s pomocí bytových doplňků prostředí, kde se budete cítit příjemně – jak vy, tak i vaši hosté.