Jak se dá účinně zabránit krádežím majetku?

Bohužel krádeže majetku se stávají téměř denním chlebem pro mnoho občanů naší republiky. Ke krádežím dochází v rodinných domech, bytových domech, rekreačních objektech i ve firemních sídlech a skladech. Nemyslete si, že platí pravidlo, že zloději si vybírají spíše luxusnější stavby pro krádeže. Luxusní stavby jsou pro ně většinou odrazující, protože je velká pravděpodobnost, že budou chráněny bezpečnostním systémem. Právě bezpečnostní systémy dokáží krádežím zabránit a ochránit váš majetek. Stačí jen správně vybrat, který druhy zabezpečení bude nejvhodnější pro váš objekt.

 

 

Vybírejte tam, kde vám nabídnou velké množství kvalitních výrobků

Možností a technologií, které dokáží zajistit ochranu domů a pozemků před vyloupením je v současnosti na našem trhu velké množství. Ovšem i zde, jako ve všech odvětvích, musíme rozlišovat kvalitní a méně kvalitní technologie a prostředky. V oblasti ochrany majetku se šetření nevyplácí. Proto byste vždy měli volit takové technologie a systémy, které dokáží nabídnout komplexní systém ochrany majetku. Pokud se nechcete spoléhat na bezpečnostní systémy z Číny nebo Polska, můžete se obrátit na kvalitního českého výrobce bezpečnostního zařízení. České bezpečnostní zařízení Jablotron vás rozhodně nezklame.

  

JABLOTRON 100 dokáže komplexně ochránit jakýkoliv majetek

Společnost JABLOTRON nabízí v oblasti ochrany majetku opravdu kompletní sortiment výrobků. Naleznete zde kamery a ostatní systémy pro ochranu. Mezi nejuniverzálnější systémy ochrany od této společnosti patří zejména JABLOTRON 100. Jedná se o řešení ochrany majetku i firmy proti napadení a požáru. Zároveň dokáže tento systém plnit i funkce inteligentního řešení domu v jednom jádru. Tento alarm variabilně využívá sběrnicových a bezdrátových systémových prvků. Díky revolučnímu způsobu ovládání je velmi jednoduše ovládatelný i při zachování vysokých nároků na zabezpečení a využívání.

 

Kompletní informace a druhy zabezpečení naleznete na www.elcar.cz.