Zubní implantáty

Trápí Vás potíže se zuby? Svěřte se do péče zubní kliniky Prague Dental Clinic, která věnuje svým pacientům profesionální dentistické služby. Na této klinice se dostatne kvalitní péče jak dětem, tak dospělým. Další zubařskou oblastí, které se Prague Dental Clinic věnuje je mimo jiné dentální implantologie. Dovede tedy najít adekvátní možnost, jak nahradit chybějící zuby v lidské čelisti.

 

 

Vzhledem k tomu, že zdravé zuby tvoří jednu z nejdůležitějších funkcí lidského života, je důležité věnovat této problematice odbornou pozornost. Zdravé zuby umožňují kousání i žvýkání potravy. Se zdravými zuby či s jejich kvalitní náhradou se nemusíme bránit usměvu na své okolí ani vzájemné mluvené komunikaci.

 

Příčin, jak může člověk přijít o svůj zdravý chrup, je několik Jedním z nejčastějších je například úraz, onemocnění dásní či zubní kazy. Zubní implantáty Praha jsou vhodnou umělou náhražkou lidského zubu, která bývá vpravena do ústní dutiny místo původního zubu. Zubní implantáty plní dokonale funkci zdravého lidského zubu. Konkrétně si lze pod zubními implantáty Praha představit titanové šrouby, které umí nahradit kořeny zubů. Celý tento zákrok se upravuje protetickými operacemi.

 

Prague Dental Clinic používá ty nejkvalitnější dentální implantáty Straumann, Replace a Nobel Biocare. Zubní implantáty lze použít jak jako náhradu jednoho, tak více zubů. Dalším možným využitím těchto zubních implantátů je rekonstrukce celé čelisti. Aby mohly být zubní implantáty do čelisti zavedeny, je nezbytná dostatečná kvalita kosti. Obvykle není výjimkou nahrazení kosti jinou vlastní či umělou kostí. Vlastní kost je obvykle odebrána z jiného místa, které disponuje dostatečným objemem kosti.

 

K tomuto zákroku Prague Dental Clinic používá metodu implantologického systému Nobel Guide, který pomáhá zmenšit chirurgický zákrok, omezuje výskyt otoku a bolesti po zákroku.