Jak se nejlépe připravit na večer venku

Blíží se doba plesů a oslav pořádaných při umělém osvětlení. Chcete se ujistit, že vás nikdo nepřehlédne a budete zářit? S letošními módními trendy to nebude tak složité. Navíc jsou tu i osvědčené tipy, které nikdy nezklamou. Tím prvním je kultivace své vnitřní krásy. Někdy to v dnešní uspěchané době není snadné, ale každý se může na pár minut zastavit, zhluboka dýchat, zvednout ruce nad hlavu a s úsměvem vykřikovat slabiku radosti „jéééééj“!

Pokud toto budete dělat dvě minuty, zjistíte, že to má zásadní vliv na vaši náladu.

Na večírek by nikdo neměl dorazit v ponuré, nebo ještě horší náladě. Stres, napětí a povinnosti nechte venku. Na slavnost je s sebou neberte, tam jste se přišli bavit.

Být vzhůru dlouho do noci a vypadat stále dobře vyžaduje důslednou starost o pleť. Několikrát týdně používejte kosmetickou masku a žehličku na pleť. Pokud jste to ještě nezkusila, neváhejte. Je to opravdu vynikající a rychlý způsob, jak si doslova vyhladit celou tvář. Celebrity, které vídáte v televizi nebo v časopisech, žehličku na tvář používají běžně. Velmi žádaná je galvanická žehlička Nu Skin Galvanic Spa od kosmetické firmy Nu Skin, která se intenzivně věnuje anti-age kosmetice.

S galvanickou žehličkou dokážete na své tváři skutečně zázraky. A nejen na tváři. Sada obsahuje mnoho nástavců, se kterými můžete masírovat i vlasové kořínky, a dokonce i tělo v rámci boje s celulitidou.

Na zdravou a zpevněnou pleť snadno nanesete večerní make-up, který je vždy výraznější než denní nalíčení. V této sezóně by to mělo být výrazné kouřové líčení do fialova, doplněné vínovou nebo červenou rtěnkou a flitry. Volte kvalitní oční stíny, které se dobře nanáší a nežmolkovatí. Je důležité, aby vaše oči vypadaly stejně jak při odchodu, tak při příchodu na slavnost.

Nebojte se použít lesk na rty, oči i lícní kosti. Nezapomeňte si vytvarovat a zvýraznit obočí – je to „střecha“ obličeje a dodá vašemu výrazu ten správný půvab.

Účesová sezóna se bude vyznačovat odvážnými střihy, barvami a drdoly. Pokud máte krátké vlasy, můžete použít příčesek a vykouzlit na své hlavě opravdu krásný a bohatý účes. Použití čelenky či dalších ozdob do vlasů se více než doporučuje.

S delšími vlasy to naopak může být složitější. Stačí ale například po straně zapletený cop s vpletenými ozdobami, či drdol s pramínky okolo obličeje. Dobře bude působit i zajímavě uvázaný cop.

Jaké zvolit šaty? Samozřejmě podle příležitosti. Dlouhé nebo kratší, to je jen na vás. Zajímavější jsou spíše střihy a barvy. Odhalit rameno je absolutně in. Neváhejte zvolit výraznější barvy a lesklé materiály. V oranžových či světle fialových šatech budete zářit na všech fotografiích.

Také vsaďte na asymetrické linie. Ty jsou skutečně přitažlivé a sluší téměř každé ženě. Do módy opět přicházejí volánky a krajky.

Nemusíte se držet jen černé barvy. Večer by se měl spíše rozsvítit. Aktuální jsou potisky s květinovými motivy, rafinované prostřihy a barvy. Hlavně barvy. Barvou roku se stala zelená ve všech odstínech a na všem.

Boty mají být kvalitní a pohodlné. Vítězí otevřená špička i pata. A chcete-li být skutečně podle poslední módy, tak si na ruku uvažte šátek. A budete cool!