JAK SI (NE)ZAHRÁVAT S OHNĚM

Svíčky nejrůznějších velikostí, tvarů, ale i barev neoddělitelně patří nejen k času Vánoc, ale také k romantickým chvilkám dlouhých zimních večerů. Zapálit knoty větších svíček však může být někdy poměrně složité. Tradiční česká značka SOLO přináší novinku v podobě otočného domácnostního zapalovače, se kterým se dostanete jak do dlouhých svícnů, ale také vám usnadní zapalování plynových spotřebičů, krbů, či v létě zahradních grilů.

Rozdělat oheň dnes díky řadě pomocníků nebývá většinou problém. Co je však v některých případech trochu složité, je dostat oheň ke vzdálenějšímu knotu, plynovému hořáku karmy, či pod připravenou vyskládanou pyramidu ze dříví.

tea lights

Novinka značky SOLOotočný domácnostní zapalovač si se všemi nástrahami snadno poradí. Má totiž dlouhou otočnou hlavici, se kterou snadno dostaneme oheň tam, kde je zapotřebí, regulace plamene zajistí intenzitu ohně přesně dle vašich individuálních představ a (nejen) ženy ocení veselé barevné provedení ve třech variantách – modré, žluté a červené. Složený zapalovač se pohodlně vejde i do kabelky či malé tašky, takže ho můžeme využít i na cestách a o bezpečnost se postará standardní dětská pojistka.

K dostání v známých hobby marketech (Hornbach, OBI, UNI Hobby) a řetězcích Ahold a Tesco za cenu cca 39 Kč. Více na www.solo.cz.

SOLO_image fotografie_02

Firma SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. je pokračovatelem dlouholeté tradice výroby a prodeje zápalek, která vznikla počátkem 19. století v Rakousko-Uhersku. Firma obchoduje se zápalkami a ostatním plamenným zbožím značky SOLO, které odpovídá všem zákonným předpisům a normám a je pravidelně testováno v příslušných zkušebnách. Klasické ochranné známky těchto zápalek (The ScissorsThe KeyThe Pipe atd.), které společnost vlastní, slouží dlouhodobě k podpoře prodejů zápalek. Mezi aktuální produkty však nepatří pouze standardní a domácnostní zápalky, ale také dlouhé krbové zápalky, zapalovače, podpalovače ohně, svíčky, sortiment ke grilování a v neposlední řadě i celá řada reklamních zápalek.

SOLO_otočné zapalovačeSOLO_otočné zapalovače_box

Skoro 50 % současné prodejní kapacity firma exportuje na světové trhy, především do Anglie, Francie, Německa, Rakouska, Spojených arabským emirátů. V tuzemsku firma SOLO vyrábí zápalky a jiné plamenné produkty především pomocí obchodních řetězců, velkoobchodů s potravinami, drogistickým zbožím
a také tabákových firem. SOLO MATCHES & FLAMES, a. s. má 90% podíl na tuzemském trhu a 60% podíl na slovenském trhu v prodeji zápalek.

Strategií firmy je zachování tradiční značky SOLO, při udržení vysokého standardu kvality zboží v segmentu plamenných produktů.