Jak si prozářit lampou nebo nástěnným světlem byt

Již druhým rokem studuji dálkově vysokou školu. Jelikož chodím do zaměstnání a navíc se sama starám o malé dítě, musím se převážně učit po večerech a nocích. A to si již vybralo svou daň. Učila jsem se při špatném osvětlení a zkazila si oči. Proto jsem se rozhodla, že si pořídím nové světlo do obývacího pokoje a pracovny. Nemám času na zbyt a proto jsem sedla k internetu a začala se zajímat, co se v dnešní době nabízí na trhu. Narazila jsem na UNI svítidla. Byla jsem překvapená jejich sortimentem a přehledností jejich stránek.

Zútulnění bytu stolními lampičkami

Nakonec jsem se rozhodla, že si udělám radost a pořídím si i pár lampiček pro zútulnění svého bytu. V zimě je brzy tma a já mám ráda když je prostor prozářený. Do své pracovny jsem si pořídila krásnou elegantní stolní lampu do obýváku a to konkrétně stojací lampu 91888, která mne zaujala na první pohled. Něco takového jsem si dlouho přála, ale na žádnou zajmavou lampu jsem nenarazila. Ani ložnici jsem neopoměla. Vybrala jsem si dvě nové pokojové lampičky RA 6393. Do těch jsem se zamilovala na první pohled. Protože se mi zamlouvala i cena a původně jsem počítala s větším výdajem, rozhodla jsem se navíc objednat i bodové světlo se třemi svítívými zdroji do své předsíně. Líbí se mi, že si mohu pohybovat libovolně dle potřeby žárovkou, kam potřebuji.

Lampičky do dětského pokoje

Myslela jsem i na svého syna a koupila mu stolní lampu na psací stůl, kde si často maluje a hraje. Příští rok půjde do školy, tak bude potřebovat dobré světlo na psaní úkolů, aby nedopadl jako já a nemusel nosit brýle.

Internetový obchod Uni – Svítidla.cz je specialista na prodej svítidel a osvětlení, pro interiérové i venkovní aplikace. V neposlední řadě, nabízí i vhodné světelné zdroje pro vybraná svítidla. V nabídce jsem našla jak klasické žárovky, tak i úsporné kompaktní zářivky i v současné době nejúspornější LED zdroje.

Svítidla jsou přehledně rozdělené podle způsobu použití a také podle jejich určení. Díky tomuto rozdělení jsem se dobře a rychle orientovala. Jediná nevýhoda je, že bohužel nemám víc prostoru pro nákup více osvětlení. Snad se mi splní můj sen a budu mít baráček s velkou zahradou kam pořídím i venkovní osvětlení. Nikdy bych nevěřila, že mne bude nákup svítidel tak bavit.