Zimní dovolená spojená s oslavou Silvestra mi dává spoustu krásných zážitků

Silvestr s naší rodinou, která, když se na konci roku sejde, čítá devět členů? Jedině v rekreační oblasti Lipno. Já osobně mám Lipensko moc rád, protože se v této oblasti lze věnovat spoustě aktivit, ubytování Lipno je na čerstvém vzduchu, všude kolem příroda a klid a přesto je mnoho aktivit a lidí na dosah. Jezdíme s rodinou do Frymburku každý rok zalyžovat si a oslavit příchod Nového roku. Nový rok je jistě důvod k oslavě a zvláště s rodinou taková oslava má smysl. Mám malou sestru a mamka si nemůže vynachválit, že je apartmán zcela vybavený i pro malé děti. Mně zase vyhovuje možnost připojení k internetu a dvě koupelny – člověk nemusí stát frontu, aby si došel na záchod anebo se ráno upravil, než vyrazíme z apartmánu.

 

Všechno jako na dlani…

Apartmány Lipno mají opravdu něco do sebe – kousek od apartámu je Wellness hotel, já tam chodím hrát s tátou squash, bratránek se strejdou milují hrát bowling a mamka s tebou a babičkou, sestřenicí, dědou si užívají wellness procedury jako jsou masáže, sauna nebo návštěva solné jeskyně. Mužská polovina party si jde pak do restaurace dát pivo a když se vrátíme na apartmán, čeká nás teplá večeře anebo nějaký zákusek k snědku, prostě idylka.

 

Vhodné i pro děti

Co je taky dobré, protože máme s sebou malou sestru, tak to je možnost, kterou poskytuje ubytování Lipno – možnost hlídání dítěte chůvou. Když se vydáme na pozdní večeři či skleničku, paní malou ochotně pohlídá a víme, že je o ni dobře postaráno. Také jsme malou sestru vzali do dětského brouzdaliště a na skluzavku ve Wellness hotelu a moc si to užila.

Snowboarding je můj oblíbený sport

Mou vášní je snowboarding. Miluji sjíždět svahy a právě na Kramolíně jsem se na snowboardu sám naučil. Nejlépe mi vyhovuje rakouský lyžařský areál Hochficht, který je od našeho ubytování Lipno vzdálený asi do 40 km. V okolí Frymburku jsou také upravené běžecké stopy a to je zase něco pro babičku a mamku s tetou. Prostě každý si našel na naší zimní silvestrovské dovolené to své a taky proto tam tak rádi každý rok jezdíme. Letos se na Silvestra zase těším. Kamarádi ohrnují nos, když říkám, že budu Nový rok zase trávit s rodinou, ale já na tyhle dny nedám dopustit, jsem maximálně spokojený a určitě bych jen tak Silvestra na Lipně neoželil.

 

Lipensko je nejlepší destinací

Vždy se na Lipensko budu rád vracet a těší mě i když vidím, jak se mají členové naší rodiny rádi, sportují a jsou spokojení, včetně té mé malé sestry, která si odnese minimálně vzpomínky na krásné bohaté dětství stejně jako já. Stánky pro apartmány Lipno jsou www.rekreacenalipne.cz – můžete se podívat na fotografie ubytování a také na tipy výletů do okolí, věřte mi, že Silvestr v apartmánu na Lipně stojí za to.