Jak si užít léto plné hudby

Patříte mezi milovníky hudby a nemůžete bez ní být ani na chvilku? V tom případě je pro vás hudební festival tím pravým. Užijte si dny plný hudby, kterou si vyberete, užijte si zábavu s přáteli a prožijte tyto prázdniny naplno. Je na vás, který z festivalů si vyberete, možností je spousta!

 

Masters of Rock

Kdy se koná: od 12. do 15. července

Kde se koná: Vizovice u Zlína Ať už hudbu posloucháte v autě, doma při vaření nebo pomocí přenosného rádia T-103 na zahradě, tak rozhodně nezapomeňte navštívit rockový festival. Každoroční rockový festival Master of Rock je mezinárodní open-air akcí, na kterou se těší milovníci rockové hudby celý rok. Tento festival se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích u Zlína. Již šestnáctý rok festivalu vás rozhodně nezklame a slibuje kapely jakou je Helloween, Svatat nebo Gloryhammer. Chybět nebude ani zpěvačka Tanja nebo česká rocková kapela Alkohol. Těšit se můžete i na baskytaristu kapely Kiss, který bude zajímavým zpestřením.

 

Hrady CZ

Kdy se koná:

Točník 13. – 14. 7. 2018

Kunětická hora 20. – 21. 7. 2018

Švihov 27. – 28. 7. 2018

Rožmberk nad Vltavou 3. – 4. 8. 2018

Bezděz 31. 8. – 1. 9. 2018

Veveří 10. – 11. 8. 2018

 

 

Hradec nad Moravicí 17. – 18. 8. 2018

Bouzov 24. – 25. 8. 2018

Kde se koná: na hradech a zámcích v ČR

Oblíbeným festivalem je také hudební festival Hrady CZ. Ten se koná jak na českých, tak moravských hradech. Cílem je představit lidem významné historické památky co nejpříjemněji. A hudba skvělou náladu opravdu zaručí. Ať už máte v MP4 MX-16G české nebo slovenské kapely, tak se tento rok můžete těšit na interprety jako je Tomáš Klus, Divokej Bill, Jelen, Škvor, Slza, Mandrage, Vypsaná Fixa, Monkey Business, Horkýže Slíže, J.A.R., Lenny a další. Vezměte si s sebou i outdoorovou kameru KAM-1080, díky které si všechny zážitky zaznamenáte a můžete si koncerty užít i doma.

 

Colours of Ostrava

Kdy se koná: od 18. do 21. července 2018

Kde se koná: v Ostravě

Pokud máte rádi více druhů hudby a chcete si užít multižánrový festival, tak se vydejte do Ostravy na Colours of Ostrava. Vystoupí zde například skupina N.E.R.D. s Pharrellem Williamsem, syn Boba Marleyho Ziggi, norský DJ a klávesista Kygo, Grace Jones nebo Slaves. Festival se koná v Dolní oblasti Vítkovice, což je bývalý průmyslový areál, dnes revitalizovaný a součástí kulturního dědictví UNESCO. Těšit se můžete i na muzikanty, pouliční divadlo, tanečníky nebo doprovodné programy pro děti.