Jak správně vyčistit filtry pevných částic

Pokud se vám někdy ucpe filtr pevných částic, je vhodné zvážit všechny výhody a nevýhody tzv. chemického čištění dpf filtru. Automobil stejně jako lidé potřebují určitou péči a obnovování starých a poškozených součástek. Pravidelná jízda se na stavu vozidla podepisuje v negativním duchu. Právě z těchto důvodů je někdy nutné dpf filtr řádně chemicky ošetřit. Pojďme se společně podívat na stručný postup tohoto čištění a nechte se inspirovat k vlastním krokům a očistě svépomocí.

 

 

Chemické čištění filtru

Chemické čištění filtrů pevných částic není nic složitého, jen je nutné dodržovat určité zásady a postupy dle přesně stanovených regulí. Ze všeho nejdříve je nutné opatrně vymontovat dpf filtr z vozidla. Při vyndavání se nesmí opomenout na dolití speciálního roztoku přímo do tělesa dpf roztoku, čímž je rozpouštědlo.

Ještě před tím, než rozpouštědlo nalijete dovnitř, uzavřete opačný konec dpf filtru, abyste zamezili vylití roztoku. Takto připravenou emulzi nechte v dpf filtru působit nejméně 24 hodin a teprve až po té vše očistěte pod tlakem horké vody.

 

 

Vstřikovací trysky pro váš vůz

 

Hledáte mimořádně kvalitní vstřikovací trysky s dlouhou životností a se zárukou neporuchovosti? Chcete mít neochvějnou jistotu, že za svou investici získáte opravdu seriózní náhradní díl? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, navštivte nabídku jednoho z největších výrobců náhradních dílů pro motorová vozidla pod názvem Denso.

 

V rozsáhlé nabídce naleznete nejen klasické, ale i ty nemodernější vstřikovací systémy Common Rail. Udělejte si na malý moment čas a projděte se virtuální nabídkou, která obsahuje téměř 1 200 položek. Všechny nabízené náhradní díly jsou vyrobené v mimořádné kvalitě, stačí si objednat a následujícího dne mít náhradní díl doma.