Jak vybírat vibrátor?

Někdy se do ložnice tak trochu dostane nuda a šeď, a stačí k tomu málo. Pro spokojený vztah to není jednoduchá situace, a tak je přirozené, že přemýšlíme, čím milostný život osvěžit. Oblíbeným řešením jsou erotické pomůcky, především vibrátory. Jak se v nabídce zorientovat a vybrat?

 

Co nejpřirozenější

Vybírat můžete z opravdu široké nabídky. Vibrátory se liší tvarem, průměrem, délkou, funkcemi, barvou i materiálem. Nemá smysl kupovat něco, co pak nebudete používat. Pokud vybíráte poprvé, vyhněte se zbytečným experimentům a zaměřte se spíše na klasiku. Co se velikosti týče, dejte přednost spíše té menší. Ženy to mají přeci jen jednodušší, pokud vybírají vibrátor pro sebe, protože už své tělo znají a mají alespoň nějaký odhad. Když vybírá muž, i jako překvapení pro svou partnerku, měl by se držet zlaté střední cesty. Muži mají někdy velké oči, ale je potřeba myslet především na to, že používání erotických pomůcek má být příjemné. To se týká i průměru, délky i tvaru, pro začátek a na první experimenty je nejlepším rádcem přirozenost.

 

Populární průměrnost

U materiálu je nutné, aby byl příjemný na dotek, což splňují vibrátory gelové, silikonové nebo z měkčeného plastu. Ideální je, pokud je vibrátor vodotěsný a můžete ho používat bez obav třeba i ve sprše nebo při společné koupeli. Výběr barvy už je skutečně jen individuální záležitostí, mnohem větší roli hrají funkce, které vibrátor nabízí. Naprostým standardem jsou vibrace, které ale mohou být regulovatelné a doplněny o další funkce, rotující části, perličky na povrchu nebo vroubkování pro větší prožitek. Můžete navštívit sexshop nebo vybírat online v pohodlí domova a vše si pročíst a v nabídce se zorientovat.

Chybu nikdy neuděláte s vibrátorem, který je spíše průměrný. Průměrně dlouhý i široký, v neutrální barvě a se základními funkcemi. Pořídit další můžete koneckonců kdykoli budete chtít a sbírku erotických hraček rozšířit.