Jak vypadat skvěle i při sportu?

Muži a ženy se liší v mnoha ohledech a jedním z nich je i to, jak vypadáme. Ženy se snaží vždy a za všech okolností vypadat skvěle, zatímco muži to až tolik neřeší. K bezchybnému vzhledu patří i moderní oblečení na sport.

Vhodné kombinace

Chceme, aby naše sportovní oblečení bylo funkční, sedělo nám, neomezovalo v pohybu a také dobře vypadalo. Muži mají věci oblíbené, které nosí téměř až do rozpadnutí a většinou jim ke štěstí stačí jedny šortky a dvě trička, která střídají. Ženy to mají složitější, nejen kvůli okolí, ale i pro sebe chtějí, aby jim to slušelo i při sportu a tak chtějí mít vše sladěné do posledního detailu. A proto mají ve svém šatníku věcí mnohem více, než muži a stále si pořizují další. Možnost volby a různých kombinací je velmi důležitá, zvlášť, pokud máme víc sportovních aktivit.

 

Ven i  dovnitř

Mezi základní výbavu patří tílka, trička a legíny různých délek, které se dají střídat a kombinovat podle počasí. Záleží samozřejmě i na tom, zda se chystáme na sportovní aktivitu uvnitř nebo venku. Na ven je vždy nutné se obléct s rozmyslem a ideálně vrstvit, abychom mohli v případě tepla některou z vrstev svléknout. Do posilovny nebo tělocvičny pak nejvíce užijete fitness legíny a funkční tričko nebo tílko. A právě zde je prostor pro různé barevné kombinace, doplňky a možnosti, jak si jednotlivé outfity prokombinovat a obměnit. Bez ohledu na to, jdeme zaběhat, nebo se chystáme na lekci pilates vždy chceme, aby nám to slušelo a cítili jsme se dobře. Ideální je tak zvolit si jednu nebo dvě barvy, které jdou kombinovat s jednobarevnými kousky a mít tak mnoho možností.

A sportovní oblečení je navíc příjemnou motivací k dosažení svých sportovních cílů. Může totiž fingovat i jako odměna a něco, na co se těšíme. Pak se nám bude i lépe trénovat.