Jak získat nejvýhodnější povinné ručení?

Povinné ručení nebo-li pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla je dle zákona povinné pro všechny majitele motorových vozidel, které jsou provozovány po pozemních komunikacích. Pravda je, že se některé pojišťovny snaží na této povinnosti vydělat a nabízí nevýhodná povinná ručení za poměrně velké peníze. Pokud se nechcete nechat okrádat a hledáte výhodné povinné ručení za tu nejvýhodnější cenu, měl by vás tento článek rozhodně zajímat. Poradíme vám, jak na to…

Co je nutné si rozmyslet

Pokud si zřizujete povinné ručení, rozhodně se vám nevyplatí, pokud kývnete na nabídku první pojišťovny, na kterou narazíte. Můžete si totiž vybírat a tak získat tu nejvýhodnější nabídku. Při výběru povinného určení je nutné vědět, jaká je výše pojistného plnění. Všímejte si také bonusů, které pojišťovny nabízí. I v rámci toho nejlevnějšího povinného ručení můžete získat například pojištění osob, které se v autě v době nehody nacházeli, pojištění předního skla, pojištění proti střetu se zvěří, pojištění zavazadel, asistenční službu v zahraničí apod. Je tedy nutné si nabídky porovnat.

Stačí jedno jediné místo

Skvělým pomocníkem při výběru nejlepšího povinného ručení může i vám být specializovaný portál nejlevnejsipovinneruceni.cz. Zde se dozvíte, jak spočítat nejvhodnější ručení a získáte možnost, jak si to nejvýhodnější pojištění můžete snadno najít. Celá procedura vám zabere jen chvilku. Stačí totiž vyplnit základní údaje jako je typ a stáří vašeho vozu apod. a během chvilky vám vyjede seznam, ze kterého si vyberete to nejvýhodnější povinné ručení pro vás. Pokud se vám nechce nic vyplňovat, stačí zavolat na linku 800 223 227, i zde získáte všechny potřebné informace.

 

Vyzkoušejte to, získáte výhodné povinné ručení a nebudete platit víc, než musíte.