Moderní klimatizace mohou mít i elegantní design! Daikin Emura je důkazem!

Každá moderní domácnost je zařizována tak, aby jednotlivé druhy vybavení splňovaly vysoký komfort a efektivitu užívání v kombinaci s elegantním vzhledem. To platí nejen pro nábytek, ale i pro elektroniku a systémy v domácnostech a mezi ty se řadí i rezidenční klimatizace. I ty musí být zároveň účelné a elegantní. Bohužel elegance byla dlouho odsouvána až na druhou kolej a výrobci se soustředily jen na funkce. V současnosti si ale uvědomili důležitost designu klimatizací a soustředí se i na vývoj jejich designu. Důkazem je například Daikin Emura.

 

Rezidenční klimatizace by neměly být stejné, jako klimatizace do firem

Klimatizace se základně dělí do dvou typů na rezidenční klimatizace a klimatizace pro firmy a komerční objekty. Pod pojmem rezidenční klimatizace se tedy ukrývají typy, které jsou přímo vyvíjeny a určeny pro využití v rodinných domech a bytech. Právě v tomto odvětví je kladen zvýšený důraz na jejich design tak, aby svým vzhledem domácnost nerušily, ale skvěle do ní zapadly.

 

 

Daikin Emura s ideálními vlastnostmi pro interiéry

Především klimatizace Daikin Emura jsou v současnosti považovány za ideální druh rezidenčních klimatizací. Jejich design je propracován do posledního detailu, ale také uvnitř je klimatizační jednotka vybavena skvělými technologiemi. Právě technologie zajistí jednoduchou obsluhu a trvalý komfort v interiéru. Navíc je schopna splnit i náročné požadavky architektů, technických norem a samozřejmě i nárokům uživatelů.

 

Chcete klimatizovat jednu místnost nebo celý interiér?

Důležitý pro výběr správné klimatizace je i počet místností, které mají být klimatizovány. Zda to má být jen jedna místnost, nebo celý interiér. Pokud byste chtěli klimatizovat jen jednu hlavní místnost, postačí vám klimatizace v provedení Split. Pokud byste chtěli klimatizovat více místností a v každé nastavovat individuálně podmínky, pak už je zapotřebí využít klimatizace Multi Split.

 

Detailní informace o rezidenčních klimatizacích najdete na www.rezidencniklimatizace.cz.