Jak zvýšit bonitu domu?

Žijeme v bytovém domě a investovali jste do pořízení bytu poslední peníze? Zadlužili jste se do konce života a toužíte po tom, aby vaše adresa byla vždycky tak prestižní, jako v době, kdy jste se nastěhovali? Kdo z nás by se chtěl dočkat doby, kdy bude jeho majetek ztrácet na hodnotě?!

Přestože trh realit doposud stále rostl, v nejbližší době se očekává stagnace a inflace chtě-nechtě zapříčiní skutečnost, že méně udržované nemovitosti začnou ztrácet na bonitě. Aby se tak nestalo i ve vašem případě, je vhodné přijmout taková opatření, která dokážou zvýšit cenu bytových jednotek i domu, jako celku.

 

Investujte do údržby

Zhodnoťte svůj majetek prostřednictvím fasády. Nejen její zateplení a opravy prasklin a nerovností, jsou pro správnou funkčnost ochranu domu důležité. Pro správnou funkci je nutné zajistit, aby byla omítka čistá, bez plísní a vlhkosti. Působení nepříznivého počasí a spodních vod eliminujte pomocí programu čistá fasáda.

Program čistá fasáda v podání profesionálů z UMYJEM TO a KABE Farben dokáže divy i s tou nejzanedbanější omítkou. Nejprve fasádu ohledá odborník, který ohledá reálný stav a nechá  mechanicky opravit problematické částí (jako jsou praskliny, opadání, atd.). Poté bude omítka profesionálně umyta a následně bude aplikován barevný a ochranný nátěr dle výběru. Tím ale péče a dohled nad kvalitním opláštěním zdaleka nekončí. Každé tři roky proběhne záruční kontrola a v případě potřeby další servisní práce.

 

Fasáda jako nová

Fasáda se během těchto procedur dostane do perfektního stavu a bude jako nová. Dokonalá vizáž půjde ruku v ruce s bezvadnou funkčností a ochrannou funkcí zdiva. Vstupem do programu dostanete 13letou záruku a péči o váš dům. Po skončení preventivní etapy se dá program znovu opakovat. Ze studií vychází, že ještě dalších 7 let po finálním ukončení je možné předpokládat udržitelnou životnost. Suma sumárum, to je 33 let bez toho, aniž byste museli skelet vaší nemovitosti akutně řešit a dělal vám vrásky na čele. To už stojí za zamyšlení, viďte?!