Jaké příslušenství by vám nemělo chybět k iPhonu?

Apple představuje každým rokem vylepšené modely smartphonů. V současné době je k dostání iPhone 12 v několika variantách, ovšem sehnat se dají i starší verze. Pokud jste si pořídili zařízení s logem nakousnutého jablka, neměly by vám uniknout ani doplňky, mezi něž nepatří pouze obaly a ochranná skla. V následujících řádcích vám představíme praktické příslušenství.

Pokud se chcete vyhnout škrábancům, v horším případě rozbití zadní části iPhonu, investujte do krytu, respektive pouzdra. Stejně tak nezapomínejte na ochranné sklo, přičemž ideální volbou je 3D provedení. Jestliže je ve vašem hledáčku Apple příslušenství, nezůstanete nutně jen u těchto zmíněných prvků.

 

Sluchátka a reproduktory

Předplatili jste si Apple Music, respektive Spotify? Chcete se dívat na videa na YouTube, ovšem tak, abyste nerušili kolegy v práci a ostatní členy domácnosti? V takovém případě se neobejdete bez sluchátek. Ideální volbou jsou bezdrátová sluchátka AirPods, nicméně jejich pořizovací cena je vyšší. Sehnat se dají i drátová a bezdrátová sluchátka od jiných značek s přijatelnější cenovkou. V nabídce jsou dokonce voděodolná sluchátka, jiná jsou zase sportovní, s nimiž můžete třeba běhat.

Specifickou skupinou jsou reproduktory, k nimž připojíte iPhone prostřednictvím Bluetooth. Vyznačují se kompaktními rozměry a líbivým designem.

 

Další příslušenství pro Apple zařízení

Pro iPhone a další zařízení od Apple existují také externí baterie, fitness doplňky, držáky a stojany, potřeby do auta a podobně. V neposlední řadě si můžete objednat náhradní díly od antének přes baterie až po tlačítka či kamery.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste mohli objednat příslušenství, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu Appleking.cz. Budete nadmíru spokojení.