Jaké výhody přináší montovaná garáž

Na trhu s úkrytem a ochranou pro vozidla se nachází zajímavá alternativa ke klasickému zděnému typu. Montované garáže dokážou zabezpečit vozidlo před vandalismem, extrémním počasím, kyselým deštěm i námrazou nebo silným přímým slunečním zářením.

Zapomeňte na zdlouhavou výstavbu a obíhání stavebního povolení. Vše jde udělat mnohem elegantněji. Vyberte si rozměr přesně podle svých potřeb a jednoduše objednejte. Záleží pouze na vás, zda vás zaujala jednomístné nebo vícemístné řešení.

Stačí si jen připravit stabilní základovou desku a dopravce vám jí pak na ní postaví. Vše během několika hodin, žádný úklid, dokončovací práce. Okamžitě plně provozu schopná, což koresponduje s aktuální moderní dobou s ohledem na časové požadavky.

 

Jaké montované garáže jsou nejvyhledávanější

Montované garáže jsou představené hned několika variantami. Zájemci se tak mohou rozhodnout buď pro betonovou garáž, plechovou garáž nebo garáž ze dřeva. Díky této rozsáhlé nabídce si lépe zvolíte přesně takový materiál, který se současně nejlépe hodí k rodinnému domu nebo stavbě na pozemku.

Garáže si lze vybírat i podle typu barvy a za menší příplatek si nechat namísto garážových vrat nainstalovat vrata výklopná nebo automatická.

Jaké mají montované garáže výhody

Každý tip garáže má své výhody, které se stávají rozhodujícími parametry při konečném výběru. Klienti mají rozdílná přání i představy, proto je trh variabilnější, než tomu bylo kdykoliv v minulosti. Podívejme se například na oblíbený tip montované garáže s rozšířenými užitnými vlastnostmi. Nyní je řeč o dvojgaráži sloužící nejen jako parkovací místo, ale i jako plnohodnotná dílna pro realizaci všech kutilských projektů.

Rovněž je skvělou volbou při vytváření ideálního skladovacího prostoru pro nářadí nebo zahradní nábytek po ukončení sezóny. Pro dílenské účely doporučujeme montovanou garáž se zateplením. Další nespornou výhodu naleznete v mobilitě. Montované garáže nejsou na pevno spjaty s daným místem a lze si jí při stěhování sebou odvézt.

Podrobnější informace naleznete na stránkách společnosti Hobbytec.