Děsí vás strach z každoročního vyúčtování? Už nemusí!

Studené počasí se nám blíží stále rychleji a začátek topné sezony už je v plném proudu. A tento rok si zima opravdu pospíšila. Dřívější začátek topné sezóny má za následek samozřejmě větší odběr elektřiny, plynu nebo velkou spotřebu tuhých paliv. A s tím jsou samozřejmě spojeny vyšší výdaje a větší finanční náklady na vytápění. Nikdo nechce platit víc než musí, ale jak tomu zabránit?

 

Máme pro vás ideální řešení – izolace.

Pro většinu lidí je v dnešní době obzvláště důležitá kvalita, přitom za příznivou cenu. V tomto případě je hlavní prioritou největší efektivita.

 

Jak to funguje v realitě?

Výměnou oken uspoříte pouze 8,8% nákladů na topení. Každé další procento úspory přijde poměrně draho – stojí asi 27 kč. Zateplení fasády je značně výhodnější. Dokáže snížit poplatky na topení až o 44%. Také cena je příznivější než u výměny oken. Přibližně 10 tisíc kč na jedno procento úspor.

Nejlepší řešení je zateplení podlahy na půdě. Může vám ušetřit až třetinu poplatků za topení. Přitom investice představuje pouze 5,5 kč na procento úspor. Systémem MAGMARELAX získáte efektivitu, kvalitu a vše za skvělou cenu!

Z hodin fyziky na základní škole si pamatujeme, že se teplo vždy chová podle přírodních zákonů a ohřátý vzduch je samozřejmě lehčí a tak stoupá vzhůru. Když si najde skulinku ve stropě, utíká bez žádného užitku z obytných prostor.

 

Izolace střech

Tepelná izolace složitých a nepřístupných střech se velice často stává tvrdým odborným oříškem. Je potřeba minimálně zasahovat do konstrukce domu a zároveň zajistit dostatečnou vrstvu i ve špatně přístupných místech. Mezi konstrukce lehčí formou patří také vazníkové střechy. Zde není snadné účinně rozprostřít vrstvu izolace z rohoží kvůli špatnému přístupu do prostor a složitosti dřevěných prvků. Jestliže ale použijeme náš systém foukané minerální vlny MAGMARELAX®, jsme schopni i velmi složitou střechu účinně a kvalitně zateplit během několika hodin práce. Střechy bytových domů mívají zpravidla konstrukce, které jsou vhodné k dodatečnému zateplení a lze tak úspěšně využít nízkonákladového opatření – systém MAGMARELAX®. To vám zajistí výrazné snížení nákladů za vytápění a to rychle a bez větších zásahů do konstrukce. Návratnost zateplení stropu domu je velmi rychlá a je tak jedním z nejvýhodnějších kroků v úspoře energie.

Izolace stropu

Nejlepší metodou u izolace stropu je aplikace dutinové izolace izolační hmotou MAGMARELAX® a nejčastěji se dělá foukáním do půdních meziprostor či do dutin. Tudy totiž z obytných místností utíká největší procento tepla. Teplý vzduch je samozřejmě lehčí než studený a tak stoupá ke stropu vytápěných místností a většinou si najde sebemenší skulinky a proudí bez užitku na půdu. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší dutinky a otvory. Vlastní aplikace systému MAGMARELAX® je jednoduchá a to hadicí ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním autě a žene materiál do izolovaného prostoru. To celé za běžného provozu domácnosti. Není ani potřeba velká příprava půdních prostor. Pracovníci neudělajíí nepořádek a vše je hotovo už za pár hodin.

 

Izolace podlahy

Stropní systém MAGMARELAX® je nejlepším způsobem izolace podlahy na půdách rodinných domků či obytných domů, tento systém je lehký, přesný, variabilní a vysoce účinný.

To také zajišťuje nášlapná vrstva která je z OSB desek na perodrážku, konstrukce je hotova jen za jeden den a následně se zafouká.

Půdu můžete využívat prakticky ihned pro skladování či pro sušení prádla. Samozřejmě nemusí zůstat jen u skladování a díky izolaci podlahy může podkroví sloužit i zcela netradičním způsobem. Vytvořte si na půdě třeba letní dětský pokojíček či relaxační místnost, nebo třeba dílnu. Ale hlavně už nemusíte zatěžovat svůj dům pokládáním izolačních desek a následnou těžkou betonovou podlahou.

Proto neváhejte a ještě dnes vyplňte náš nezávazný formulář a vyřešte své účty ještě do Vánoc a to s 15% slevou jako dárkem pro Vás! Info na www.mojeizolace.cz, nebo na telefonu 800 100 533.