Jarní kousky, které vám letos nesmí chybět v šatníku

Zimě už odzvonilo a jaro se hlásí o slovo. Konečně můžete nechat zimní kabáty ve skříni a vytáhnout lehčí varianty oblečení. Víte, jaké vzory a střihy jsou letos v kurzu? Poradíme vám několik z nich.

 

Leopardí vzory

Myslíte si, že motivy zvířat již dosáhly svého vrcholu několik let zpět? Omyl, vrací se zpět do módy a jsou trendem letošního jara a léta. Nejoblíbenějším se stal leopardí vzor, avšak někomu nemusí vyhovovat, jeho skvělou alternativou je vzor zebry či hada.

 

Neon vs. Neutral

Hitem jara 2019 se stávají neonové barvičky, zářící už z dálky. Nejoblíbenější kategorií neonek se stalo sportovní oblečení. Skvělé mikiny sportovního looku nabízí například e-shop bolf.cz. Ovšem nesmíme opomínat ani ty neutrální přírodní barvy, které jsou v kurzu taktéž. A popravdě, tyto méně nápadné barvy se hodí ke všem věkovým skupinám.

 

Osmdesátky hlásí návrat

Milovníci osmdesátek si letos přijdou na své. Velkým hitem se staly výrazné barvy – zejména růžová a žlutá, nařasené velké rukávy, delší sukně a saka, peří a volány – všechno, co připomíná tato léta. Projděte si doma šatníky, pokud ne vy, tak vaše maminky budou mít doma určitě zachovalé skvosty.

 

Kožená bunda

Zahazovat nemusíte ani kožené či koženkové bundy všech barev a střihů. Stále vede klasika v podobě černé kožené bundy nebo černého koženého křiváku. Ten mimochodem nabízí již zmiňovaný e-shop Bolf.cz za skvělou cenu. Tato bunda je skvělým řešením pro všechny styly, ať už si na sebe dáte bílé krajkové šaty – bunda je jenom podtrhne a dodá „drive“ vašemu romantickému stylu.

 

Batika

Vzpomínáte na to, jak jsme v pracovních činnostech batikovali trička? Tak na postup zavzpomínejte pořádně, protože batikované oblečení na jaře nesmí chybět. A když už batikované, tak pořádně, klidně zvolte kombinaci několika výrazných a veselých barev dohromady.