Jarní úklid pro vaše auto

Extrémní zimní počasí dává všemu, co se jen na chvíli ocitne venku, pořádně zabrat. A vaše auto rozhodně není výjimkou. Chcete-li mu vrátit starý lesk a ochránit ho před nadcházejícími letními vedry, budete potřebovat víc, než pouhou návštěvu myčky.

Autokosmetika Sonax patří na našem trhu k absolutní špičce. Splňuje všechny bezpečnostní i ekologické testy a nabízí vše pro kompletní péči o váš vůz. V e-shopu Elektro-produkt.cz můžete nyní ty nejlepší výrobky koupit za skvělé ceny a dát svému motorovému přibližovadlu tu nejlepší péči právě teď. Podmračené a chladné počasí je totiž pro váš úmysl úplně nejlepší. Později by se na laku auta mohly začít tvořit nevzhledné kapky a mapy, které lze rozleštit jen s největší námahou. A na co při jarní péči o auto určitě nezapomenout?

 

Kvalitní autokosmetika Sonax od A do Z

Začít bychom určitě měli ošetřením laku. Kvalitní Karnaubský vosk Sonax patří mezi ty nejlepší dary přírody, které můžete svému vozu dopřát. Snadno se aplikuje a ochrání lak po mnoho týdnů před nevyzpytatelnými vlivy počasí i nešetrnými kartáči myček. Snižuje přilnavost hmyzu a chlubit se může i dlouhodobým efektem odtoku vody.

  • ochrana až 6 měsíců
  • perfektní a zářivý lesk

Ihned poté přijdou na řadu znečištěné disky kol. Po zimě na nich ulpěla celá řada nečistot v čele s blátem, posypovou solí a kapkami brzdové kapaliny. Zvláště tu poslední z jejich povrchu jen tak neodstraníte. Autokosmetiku Sonax čistič disků lze aplikovat na železné i hliníkové disky. Díky svému složení po aplikaci nestéká a zvyšuje tak dobu účinného působení. Poté stačí smýt tlakem vody a dočistit houbičkou.

Na závěr si necháme interiér. S kvalitní kosmetikou vcelku nezáleží na tom, jestli dáváte přednost kůži nebo čalounění. Pěna na čištění čalounění a alcantaru Sonax Xtreme si poradí se vším. Kromě skvrn si poradí i s pachy, nezanechává šmouhy a vrací vybavení interiéru jeho svěží barvu a lesk. Budete si připadat, jako byste do svého auta znovu sedali poprvé. A to je skutečně skvělý pocit.