milano1_cervena

Je čas vybrat si nové plavky! Víme, kde je mají za super cenu!

Zima už je definitivně pryč, jaro uteče jako voda, a právě proto je nyní ten nejlepší čas vybrat si nové plavky, ve kterých zazáříte. Důvod, proč vybrat plavky právě nyní je ještě jeden – v současné době jsou totiž k mání za super nízké ceny…

 

 

 

 

Dvoudílné plavky pro odvážné slečny i dámy

Hitem letošního léta v kategorii dvoudílných plavek budou ty s rafinovanými doplňky a střihy. Příkladem za všechny jsou dvoudílné plavky Milano v sexy červené barvě. Tyto plavky mají vyztužené košíčky, takže v nich vaše prsa budou vypadat dokonale. Výjimečné jsou ale tím, že mají rafinované řasení na košíčkách i na kalhotkách – díky tomu zaujmou na první pohled. V nich se stanete královnou jakékoliv pláže, tím si můžete být jistá. Tento model je dostupný i v černé barvě. IN letos budou i plavky s výraznými vzory jako jsou třeba puntíky.


milano1_cervena          galina_barevna

 

I v jednodílných plavkách můžete vypadat božsky!

Pokud se na dvoudílné plavky necítíte, vůbec nevadí. Zazářit můžete i v plavkách jednodílných. U nich je potřeba zaměřit se na barevnost. Pokud například chcete skrýt přebytečná kila, volte plavky, které kombinují barvy s černou – ty totiž opticky zeštíhlují. Jednodílné plavky jsou vhodnější i v případě, pokud plavání neberete jen jako zábavu, ale chcete si ho užít i jako sport.

asterma_barevna-_jedno             enrika_barevna_-_jedno

Kde vybrat?

Bohatou nabídku trendy plavek přináší specializovaný internetový obchod astratex.cz. Výhodou nákupu zde není jen bohatý výběr, ale například i možnost vybrat si zvlášť horní a zvlášť dolní díl. Samozřejmostí je potom prvotřídní kvalita a nízké ceny. V nabídce jsou i pánské plavky nebo plavky pro děti.


Vyberte si super plavky ještě dnes. Nabídku najdete na www.astratex.cz