zahradni-pergola-standard-300-470-1

Pravý čas na stavbu pergoly je právě nyní

Přemýšlíte nad tím, že si na své zahradě necháte postavit pergolu, aby jste si mohli na jaře a v létě užívat na své zahradě relaxaci, ukrytí před ostrými slunečními paprsky? Tuto realizaci byste rozhodně neměli oddalovat. I když to tak zatím nevypadá, slunečné počasí je u nás za pár dní. Čím dříve se stavbou pergoly začnete, tím dříve si budete moci užívat relaxace na vaší zahradě.

 

Kvalita materiálu by měla být rozhodující

Jestli hledáte firmu, která je v oblasti stavby pergol na našem trhu opravdovým specialistou, obraťte se na společnost Delta Svratka. Většina firem totiž nenabízí pergoly z tak kvalitního materiálu, jak by bylo třeba. Naštěstí Delta Svratka se mezi ně neřadí. Právě kvalitní materiál je základem vysoké odolnosti pergol. S použitím kvalitního materiálu zůstanou pergoly Delta Svratka dlouhodobě ve své původní kráse. Firma totiž pro stavbu pergol využívá pouze masivní smrkové profily. Žádná část pergoly není na kvalitě materiálu ošizena. To je první základ úspěchu a vaší spokojenosti.


zahradni-pergola-standard-300-470-1   zahradni-pergola-standard-300-470-5

 

Delta Svratka nabízí mnoho druhů pergol

V této kategorii má každý zákazník na výběr z mnoha modelů, typů i velikostí pergol. Nabídka druhů pergol Delta Svratka je tak široká proto, že každá zahrada má jiný vzhled a jiné tvary. Na každou zahradu se tedy hodí odlišná konstrukce pergol. Můžete vybírat pergoly Standard, pergoly ke zdi domu, pergoly Klasik, pergoly Basic, pergoly Grand nebo ostatní. Společnost také nabízí možnost zakázkové výroby pergoly přesně podle vašich požadavků a nákresů.

 

Kompletní nabídku a informace o pergolách naleznete na www.deltasvratka.cz.