Je vaše domácnost připravena na příchod zimy?

Nebude to trvat dlouho a zimní počasí se projeví ve své plné síle. Vždyť už nyní na některých částech naší republiky můžeme registrovat přízemní mrazíky. Vzhledem k tomu byl nucen již velký počet domácností zahájit topnou sezonu. S dřívějším začátkem topné sezony je samozřejmě spojena větší spotřeba paliv. Ta má za následek vyšší výdaje a větší finanční zátěž na vytápění. Dá se ještě zabránit tomu, aby vás letošní zima vyšla draho?

Základem je udržet teplo uvnitř!

Největší vliv na výdajích za topnou sezonu mají tepelné ztráty domácností. Tento problém se týká zejména starších staveb rodinných domů. Teplo, které má místnost ohřát, díky nedostatečné izolaci uniká téměř bez užitku. Unikat může starými okny i nezatepleným zdivem. Ovšem největší tepelné ztráty registrujeme v prostoru stropů. Jedná se o základní fyzikální jev, kdy teplý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Pokud není strop nebo střecha dostatečně vybavená, aby těmto únikům zabránila, teplý vzduch uniká téměř bez užitku. Jak se bránit těmto tepelným ztrátám? Je třeba včas zateplit půdní prostory.

 rodinne-domy-02

Můžete zateplovat i nyní

Většina druhů zateplení na trhu představuje při realizaci velké problémy. Jedná se o velký stavební zásah, při kterém vzniká mnoho nepořádku, u domu se pohybuje parta montážních dělníků a naruší chod celého domu. Naštěstí existují i metody a technologie, které tolik úskalí nepřináší. Dokonce jsou přímo určené pro využití na půdách rodinných domů. Téměř nepoznáte, že nad vašimi hlavami probíhá proces zateplení stropů nebo střech. Jedná se o systém foukané minerální izolace MAGMARELAX®.

Nejjednodušší řešení bývají nejúčinnější

Možná vás překvapí, jak jednoduché může být efektivní zateplení půdních prostor, pokud je realizováno profesionály. Pro izolaci dutin stačí relativně malé otvory o šířce 30 až 40 cm. Vlna se fouká podle normy, obvykle do výšky 15 až 30 cm. Lze foukat do vzdáleností až 100 m od stroje a do výšky více než 20 m. Mezi nejčastěji praktikovaná řešení patří izolace střech, kde je dutý strop, ploché pultové střechy, vazníkový strop nebo nepřístupné půdy. Další rozsáhlé využití technologie foukané izolace je při zateplení starších domů se sedlovou střechou a dřevěnou konstrukcí stropu. Pomocí silné hadice a ventilačního stroje putuje materiál přímo z nákladního automobilu na střechy a půdy. Při aplikaci nevzniká odpad ani zbytky izolace. Vše probíhá bez hluku a nepořádku, za plného provozu domácnosti. Vše je hotovo za pár hodin.

 rodinne-domy

Žádné zdravotní komplikace a ušetření výrazné finanční částky

Systém MAGMARELAX® obsahuje i minerální izolaci MAGMARELAX® ECO, která je vyrobená na bázi skelných vláken. V jejím složení nenajdete žádná ropná pojiva a díky tomu je krásně bílá. MAGMARELAX® ECO je plně hypoalergenní a je ideální do rodin s dětmi. Možná budete i překvapeni, jaké účinnosti může dosahovat izolace, která je tak rychle a bezproblémově realizována. Při správné volbě materiálu a firmy, která aplikaci provede, mohou úspory na vytápění dosahovat až 30-ti% ze současných nákladů. Přesně takových výsledků dosahuje systém MAGMARELAX®. Specialistou na aplikaci této izolace je společnost IP Polná, která má za sebou více než 18.000 realizací a 20letou zkušenost.

Více informací o systému MAGMARELAX a reference o společnosti najdete na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Získejte zajímavou slevu jen pro Vás 20% na jedničkový systém MAGMARELAX!