Tapety_Cameo_42050-R7

Vliesové tapety Cameo – spojení retra a moderního stylu

Pokud hledáte nový doplněk do vaší domácnosti a máte rádi  rádi časy dávno minulé a zároveň patříte mezi vyznavače moderního bydlení, spojte to dohromady a vyjde vám netradiční vzhled vliesových tapet kolekce Cameo!
Pokud hledáte nový doplněk do vaší domácnosti a máte rádi  rádi časy dávno minulé a zároveň patříte mezi vyznavače moderního bydlení, spojte to dohromady a vyjde vám netradiční vzhled vliesových tapet

kolekce Cameo!

 

 

 

 

Tapety Cameo mají vemi odolný povrch a mnohem více…

Retro tapety Cameo jsou podobně, jako tapety z kolekce Jewel nebo Fiori Grandi velmi odolné, otěruvzdorné, omyvatelné a světlostálé. Skvělé na nich je také to, že se s nimi vlemi dobře pracuje, protože dost pevné na to, aby se vám nekrčily při aplikaci. Vhodné jsou také do frekventovaných prostor.

 

Tapety_Cameo_42050-R7     Tapety_Cameo_42053-R6  

 

Kombinace jednienčného stylu a vlastností

Ve světě módy se stále setkáváme s tím, že se staré vzory po nějaké době vracejí a jejich a dostávají nový šmrnc. Právě to se promítlo i do designu a vlastností vliesových tapet Cameo. Vliesové tapety jsou totiž velmi odolné, stálobarevné a jejich nanášení na zeď je velice snadné. Stačí nanést lepidlo právě na zeď, tapetu přiložit a dílo je hotovo.

Tapety_Cameo_42052-R4     Tapety_Cameo_42053-R7

Retro je stále hitem!

Díky spojení moderního a starého mají tapety Cameo jedinečné elegantní vzory, které mohou ozdobit i vaši domácnost. V kolekci najdete například tapety na zeď s cibulovým vzorem, které promění starý pokoj v moderní oázu krásy. Můžete ji vybírat v několika barvách – černobílá, tmavě hnědá, šedá nebo i krémově stříbrná. Tapety je možné mít i se skvělým vzorem květin v modrohnědé, zlatohnědé nebo i v provedení odstíny modré. Záleží na vašem vkusu. Retro styl se promítl i do designu tapet se vzorem plátna – ty jsou také k dostání v mnoha barevných provedeních…prosím, vyberte si…

 

cibule kytky pruh

 

Kamkoliv si vzpomenete

Vliesové tapety Cameo se hodí do každého koutu moderní domácnosti. Oživit s nimi můžete vzhled obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo i pracovny. Nemůžete šlápnout vedle!

 

Kolekci vliesových tapet Cameo a další tapety na zeď najdete na

www.impol-tapety.cz.

Firma IMPOL TRADE s.r.o., výhradní zástupce a distributor firmy P+S na českém a slovenském trhu nabízí tapety na zeď, samolepicí fólie, fototapety, samolepicí dekorace, bordury, koupelnové předložky a mnoho dalšího. V jejím sortimentu naleznete zajímavé tapety již od 195,- Kč. Poštovné jen 69,- Kč a při nákupu nad 1500,-Kč je zcela zdarma.