b_dmsk

Bundy na motorku za skvělou cenu!

Do základní výbavy každého milovníky motorek patří kvalitní motorkářská bunda. POkud chcete kvalitní a zároveň stylovou motorkářskou bundu, měla by vás zajímat nabídka, kterou najdete na bike-in.cz.
Do

základní výbavy každého milovníky motorek patří kvalitní motorkářská bunda. POkud chcete kvalitní a zároveň stylovou motorkářskou bundu, měla by vás zajímat nabídka, kterou najdete na bike-in.cz.

 

 

 

Široký výběr

Internetový obchod bike-in.cz je pro všechny motorkáře ráj. Najdete vše, co každý motorkář potřebuje. Kategorie motorkářských bund je neuvěřitelně nabitá. Najdete zde moto bundy na motorku různých střihů se zajímavými designy pro pány i dámy.

 

 

b_dmsk      822591

 

Překvapení pro dámy i pány

Ženám to musí slušet vždy, tedy i v tom případě, že sedí na motorce. V nabídce najdete například stylovou Vanucci ® estivo džínovou moto bundu pro dámy s  vyjímatelnou podšívkou a kapucou. Tato bunda je k dostání ve velikostech 34-42. Pány určitě zaujme kožená Bunda AJS Biker, která je vyrobena z prvotřídní 1,2 mm silné kozí kůže a je velmi pohodlná na nošení. Tato bunda má zdvojenou kůži na ramenech a loktech.

 

b_pnsk     824114

 

Speciální ceny

Na některé moto bundy se vztahují speciální ceny, které nikde jinde nenajdete. Tak například textilní bunda Cycle Spirit Summer v nadčasovém designu je k dostání za skvělých 1999Kč. Bunda je k dostání ve velikostech XS – 3XL. Akce se vztahuje také na hodnotnou „allround“ bundu  RUKKA z Cordury se špičkovou membránou Gore-Tex. Nabídka je mnohem širší, stačí si pouze vybrat.

 

Kompletní nabídku najdete na www.bike-in.cz.