Jen to frčelo, spokojenost s čištěním koberců Brno

Rád bych se v krátkosti zmínil o zkušenosti s čištěním koberců, které provádí úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. V našem bytě, který pronajímáme, jsme potřebovali vyčistit koberce, které byly značně špinavé díky nezodpovědným nájemníkům, kteří koberce tak ušpinili, že jsem už uvažoval nad tím, že koberce budu muset odstranit a pořídit nové. Špína, zašlé barvy, prostě beznaděj.

Na internetu jsem našel doporučení na firmu, která má v oboru čištění koberců velmi dobré výsledky a její zákazníci jsou s jejich pracemi velmi spokojeni. S firmou jsem se spojil a popsal jim problém, který s koberci mám. Ihned jsem byl uklidněn, že to není žádný problém.

Přijeli do týdne a koberce vyčistili jejich kotoučovým strojem tak, že jsou perfektně čisté a dokonce v místech, kde byl sešlapaný vlas, jsou zase jako nové. Se službou strojové čištění koberců Brno kotoučovým strojem, kterou nabízí tato firma, jsem velmi spokojen a již jsem domluven na čištění koberců i v našem domě. Vždy jsme si koberce čistili sami, ale nikdy se nám nepodařilo koberce vyčistit tak dobře, jak to provedli zaměstnanci A SERVISU. Používal jsem podle mého ty nejlepší přípravky a vždycky s tím bývala práce jak na kostele, ovšem výsledek byl bídný. Pro mě to byla únavná a posléze skličující práce.

Brown shaggy carpet on wooden floating floor

Jsou to velmi příjemní a ochotni lidé a je vidět, že své práci rozumí a dělají ji poctivě. Navíc se u práce vůbec nezdržovali a všechno jen frčelo. Radost pohledět, a spokojenost veliká. S firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se specializuje na čištění koberců Brno a používá profesionální metodu strojové čištění koberců kotoučovým strojem, jsem velmi spokojen a mohu ji vřele doporučit těm, kteří mají koberce s fleky a nechtějí se s nimi rozloučit. Doma máme zase koberce krásně čisté, svěže voní, a to vše díky této firmě.

Kde v Brně hledat kvalitní firmu na čištění koberců?

Dobrý den, na jaře jsme si nechali vyčistit koberec od firmy, která na svých webových stánkách nabízí kvalitní mokré neboli extrakční čištění koberců. Tímto čištěním garantovali úspěšnost v čištění koberců a doporučovali ji za nejefektivnější metodu, jak koberce udržovat ve výborném stavu. Jistě nejsem sama, která doplatila na takové vyčištění koberce.

Náš koberec byl touto firmou „vyčištěn“ tak, že jsem myslela, že koberce raději vyhodím, než se dívat na fleky, které na koberci byly ještě znatelnější! Některé místa snad nečistili vůbec, alespoň podle toho tak koberec vypadal. Jak může nějaká firma garantovat kvalitní čištění koberců a mít takové výsledky?? Člověk by řekl, že by se i styděl. Ale tato firma se nestyděla, ba ještě měla spoustu přidrzlých odpovědí.

Sháněla jsem rady a informace o čištění koberců na internetu a přečetla si některé diskuze lidí, kteří si nechali čistit koberce u firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. Doporučovali metodu strojového čištění koberců spolu s profesionální účinnou chemií, která je sice o něco dražší, než je extrakční čištění, ale mají s ní velmi dobré zkušenosti. S firmou jsem se zkontaktovala a za týden mi přijeli koberec vyčistit.

Carpet with pattern

 

Zaměstnanci firmy A SERVIS pracovali velmi rychle a přitom jejich práce byla perfektní. Náš koberec je perfektně čistý, prozářily se jeho barvy a i vlas, který byl v místech dveří velmi slehlý sešlapáním, se výborně načesal. Zkusila jsem rozdělat vlas až do hloubky koberce a i tam byl krásně čistý. Jsem velmi spokojena s jejich provedenou prací a přesvědčili mě o tom, že patří k velmi seriózním firmám a jejich garance kvality v čištění koberců je nejen psaná na jejich webových stránkách!