Jestli nechcete, aby se v celém domě válely dětské hračky, zkuste předělat půdu na hernu!

I v rodinných domcích se mohou objevit problémy s nedostatkem místa. A to především s tím, že děti v něm nemají dostatek prostoru, aby se mohly naplno vyřádit. Nechcete mít hernu stále jen v obývacím pokoji, který chcete využívat jinak? Jak je na tom vaše půda? Máte ve svém rodinném domě nevyužívanou půdu? Jestli ano, tak máte z poloviny vyhráno. Jedná se o ideální prostředí pro vytvoření dětské herny. Velikost je ideální a děti nebudou nikoho rušit.

 

Nemusí se jednat o stotisícové výdaje

Počáteční investici do zařízení herny na půdě se asi nevyhnete. Zejména pokud jsou na půdě jen holé trámy a staré nepotřebné věci, které se tam postupem času nahromadily. Ale rozhodně se nemusí jednat o investici v řádech statisíců korun. Žádné drahé zařízení není potřeba a vlastně ani žádné složité stavební zásahy do samotné konstrukce. Stačí, aby se na půdě vytvořila nová hezká podlaha a vytvořil se barevný prostor, který se bude dětem líbit. A přesně takové řešení nabízí společnost IP Izolace Polná. Pro přestavbu půdy na dětskou hernu má připraven speciální program SWEETLOFT.

 

Představme si SWEETLOFT detailněji

SWEETLOFT – unikátní a speciálně vyvinutý program nabízený společností IP Izolace Polná pro jednoduchou proměnu půdy, která dříve sloužila jen na odkládání nepotřebných věcí na atraktivní prostor, sloužící jako dětská herna. Jestli máte půdu dostatečně velkou, tak se může proměnit zároveň i v sušárnu prádla, letní bydlení nebo domácí posilovnu. Kreativitě se meze nekladou. A co nabízí samotný program? Základem je zateplení podlahy na půdě pomocí foukané minerální izolace Magmarelax. Dále instalace pevných OSB desek na podlahu půdy, která bude připravena k okamžitému využívání. A za pomoci pestrých a veselých barev budou provedeny nástřiky šikmin půdy. Vše bude hotovo za jediné odpoledne.

 

Investované peníze se vám budou vracet

Nespornou výhodou programu SWEETLOFT je fakt, že investované peníze do přeměny půdy se vám do rozpočtu rodiny budou vracet zpět. To zajistí právě foukaná izolace Magmarelax. Jedná se totiž o izolaci s velmi vysokými izolačními vlastnostmi. Zateplením půdy snížíte výdaje na vytápění interiéru až o 30%, což je v ročním rozpočtu domácnosti několikatisícová položka. A právě z těchto úspor se vám investice do přeměny půdy rychle vrátí.

 

Detailní informace o foukané izolaci Magmarelax a také o programu SWEETLOFT najdete přímo na www.magmarelax.cz.