zahradni-pergola-standard-300-470-1

Každá zahrada je vhodná pro pergolu

Chcete, aby na vaší zahradě stála krásná zahradní pergola, která by do ní přinesla místo k relaxaci a odpočinku? Myslíte si, že vaše zahrada není pro stavbu pergoly dostatečně vhodná? Každá zahrada má jiné rozměry, jiný vzhled a jiný styl. Ovšem zahradní pergoly jsou vhodné pro jakoukoli zahradu, bez ohledu na velikost zahrady nebo její styl. Stačí je správně vybrat.

 

Nemůžete najít správný model pergoly?

Máte představu o tom, jak by měla vaše pergola vypadat, ale žádný výrobce podobný vzhled nenabízí? Je pravda, že druhy pergol mnoha výrobců jsou si velice podobné a liší se pouze v detailech. Pokud nemůžete najít váš vytoužený model pergoly, není chyba u vás, ale u výrobce. Správný výrobce pergol by měl mít ve své nabídce tolik druhů pergol, aby si mohl každý zákazník vybrat druh, který by mu nejvíce vyhovoval. Jako například společnost Delta Svratka.


zahradni-pergola-standard-300-470-1    zahradni-pergola-standard-300-470-3_2

 

Delta Svratka má pergoly pro každého

Sortiment pergol společnosti Delta Svratka jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nabídka druhů a typů pergol je velice pestrá. Najdete v ní pergoly ke zdi, čtvercové, obdélníkové i mnohé atypické. Všechny pergoly jsou vyrobeny z masivního dřevěného materiálu, který je opatřen kvalitním nátěrem. Kvalitní konstrukce zajišťuje vysokou pevnost stavby a její dlouhou životnost.


zahradni-pergola-standard-300-470-5   zahradni-pergola-standard-330-350-6

 

Nátěry udrží pergolu dlouho krásnou. Pokud byste si nevybrali z nabízených typů pergol, společnost Delta Svratka vám postaví pergolu přesně podle vašeho přání a podle vašich rozměrů. Delty Svratka vyrobí pergolu do každé zahrady.

 

Kompletní nabídku pergol najdete na www.deltasvratka.cz.