Gel IRSHA přináší úlevu po holení i depilaci

Při holení a depilaci dostává lidská pokožka pěkně zabrat. Při holení je narušována vrchní vrstva pokožky. Pokožka je po holení či depilaci vysušená, poškrábaná a může dojít i k jejímu poškození v podobě drobných ranek. Z těchto důvodů je důležité, dodat pokožce její ztracenou sílu. Pro tento případ byl speciálně vyvinut zvláčňující gel IRSHA.

 

 

 

Přírodní síla, která funguje

Zvláčňující gel IRSHA je výrobkem české společnosti Irel, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí přírodní kosmetiky. Cílem společnosti Irel je nabídnout vysoce kvalitní kosmetické přípravky s přírodním složením, které jsou šetrné k lidské pokožce a současně na ní mají velmi pozitivní vliv. To, že se jim jejich počin daří, dokazuje právě i speciální zvláčňující gel po holení IRSHA.

 

Obnovuje pružnost i vláčnost pokožky

Gel IRSHA je unikátní svým složením. Obsahuje aktivní látky jako je glycerol a cetylalkohol, které nahrazují ztrátu přirozeného kožního mazu a také výrazně přispívají k obnovení pružnosti a vláčnosti pokožky. Gel IRSHA obsahuje i látku Ureu, která zadržuje v pokožce vodu a účinně ji také hydratuje. Zároveň přispívá k tomu, že na pokožce nedochází k množení nežádoucích mikroorganismů, takže jsou minimalizována rizika spojená s následnou infekcí pokožky narušené právě holením.

 

Přináší i příjemné ochlazení

Pokožka je po holení či depilaci napnutá a může i pálit. Právě proto obsahuje IRSHA i látku Panthenol, která regeneruje a zklidňuje podrážděnou pokožku. Panthenol  pomáhá také k rychlejšímu hojení drobných ranek, které mohou při holení vzniknout. Po aplikaci gelu IRSHA na oholenou kůži se navíc velmi rychle dostaví příjemné ochlazení. Gel IRSHA je k dostání v praktickém 150g balení.

 

Spolu s dalšími přípravky přírodní kosmetiky ho najdete na www.irel.eu