Kdo umí počítat, aplikuje anti grafitovou ochranu. Odstranění graffiti Praha

Při této zakázce se jednalo o odstraňování graffiti z kovu, fasády a obkladů. 90% všech graffiti jsme odstranili na 100%. U této zakázky musíme objektivně pochválit majitele tohoto komplexu, protože tento developer ze zahraničí, je natolik zkušený v řízení svých investic, že jeho budovy, komplexy, obchodní centra, průmyslové objekty a paláce má téměř komplexně ošetřené antigrafitovým programem a na svých budovách má na každém objektu antigrafitový nástřik.

Společnost tohoto developera je natolik zkušená a ekonomicky vzdělaná, že si umí spočítat, co vyjde nejlevněji v horizontu 5 až 10 let. V problematice odstraňování graffiti, v problematice antigrafitových ochran, v problematice ochrany budov a minimalizování škod před graffitovými útoky.

Na jeho konkrétním příkladě můžeme deklarovat, jak v horizontu 2 – 3 let může majitel budovy výrazně snížit náklady za odstraňování graffiti a za antigrafitový nátěr Praha.

Před 3 lety jsme na tomto objektu v Praze odstraňovali desítky až stovky graffitů, nyní v současné době poté, co jsme v prvním plánu odstranili všechny graffiti a v druhém plánu jsme nanesli antigrafitové ochrany, dnes neodstraňujeme téměř žádné graffiti na tomto objektu.

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí kromě odstraňování graffity a dalších standardních služeb jako je úklid kanceláří, kolaudační a generální úklidy. Nabízíme také služby jako je pískování. Pískování, je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá  pro čištění zdí, pomníků, obkladů, dlažeb,  zašlé špíny, mechu, řas.

Odstraňování graffiti, antigraffitová ochrana. Služby Praha

Odstranění graffiti se většinou neobejde bez částečného odstranění i fasádní barvy, proto je nutné si fasádní barvu nechat znovu namíchat a naši pracovníci ji po odstranění graffiti opět nanesou na plochu. U velmi porézních a hrubých omítek se nám při odstraňování graffiti stává často, že odstraníme i barvu fasády.

Vhodné je samozřejmě opatřit fasádu speciální antigraffitovým nástřikem zn. Bellinzoni – AGO. Graffiti se musí co nejvíce zeslabit a následně se přetře fasádní barvou. Pokud se zamalují graffiti bez jejího ztenčení, prostupují viditelné původní kontury a finální výsledek není efektivní.

Na hladké plochy většinou aplikujeme 3 vrstvy AGO a u porézních fasád je nutné nanést 6-12 vrstev AGO. Antigraffitovou ochranu je možné nanést i na MARMOLIT na který se aplikují 3-5 vrstev.

streetart berlin

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha,  jako jediná v České republice garantuje funkčnost antigraffitové ochrany za nejnižší cenu za m2.  Povrchy s AGO lze vždy ošetřit se 100% výsledkem odstranění graffiti.

Pokud si necháte od naší firmy nanést antigraffitovou ochranu, tak Vám garantujeme kompletní servis na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku. Graffiti odstraníme do 14 dnů v jakémkoliv rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je uvedena ve smlouvě o dílo.

Prevencí jak ochránit Vaše fasády před vandalismem tohoto typu, je nátěr nebo nástřik antigraffiti ochrany, ze které jdou kvalitně graffiti odstranit. Je třeba zdůraznit, že není možné odstraňovat graffiti, pokud venkovní teplota klesne pod 10°C, při které přípravky na odstranění graffiti přestávají splňovat svoji funkci. Z našich zkušeností také víme, že při nízkých teplotách se ani nevyskytují nové graffiti.