Strojní čištění špinavých koberců

Pro svou babičku jsem v září minulého roku hledala firmu, která by byla schopná zajistit čištění koberce od zašlé špíny a zápachu. Babička má doma 4 kočky, které občas vyčeše, ale není to žádný zázrak. Koberec má sice jen v jedné místnosti, ale o to je to horší, protože ho už asi 10 let nečistila. Výměna koberce nemá kvůli kočkám cenu, protože by byl hned špinavý a plný chlupů.

Párkrát zkoušela babička čistit koberec speciálním domácím vysavačem s vodou, ale to nebylo skoro vůbec účinné a koberec byl pořád celkem škaredý. Hledala jsem proto nějaký lepší přístroj, kterým by si koberec byla schopná vyčistit sama, ale nepředpokládám, že by babička lezla po kolenou a čistila celý koberec, takže jsem přešla k profesionálnější úklidové firmě, která bude schopná koberec vyčistit důkladně a hlavně ho zbaví chlupů a zápachu.

S firmou A SERVIS LIPKA, která provádí čištění koberců v Brně, jsem se domluvila, protože jsem viděla jejich práci u své kamarádky, která si nechávala čistit koberce v domě. Hrozně si je chválila, a tak jsem se na firmu A SERVIS obrátila i já. Musím před zaměstnanci firmy opravdu smeknout, protože kdybyste viděli, co všechno dokázali z koberce vyčistit, byli byste stejně nadšení.

Všechnu zašlapanou špínu, chlupy a zápach z koberce úplně vyčistili! Nemohla jsem uvěřit svým očím, když jsem druhý den přišla a viděla koberec. Konečně už budou mourované kočky na koberci k rozeznání od podlahy… Koberec voněl, byl jako načesaný a původní barva koberce, kterou jsem neviděla několik let, opět ožila. Takže za nás tuto službu čištění koberců rozhodně doporučujeme. Jsme maximálně spokojené!

Hloubkové čištění koberců v Brně

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která působí na českém trhu více než 20 let, se za tuto dobu se svými kvalitami a poptávkou po úklidových službách rozšířila do dalších zemí jako jsou: Slovenská republika, Rakousko a Německo. V těchto zemích je vysoká poptávka po generálním čištění koberců.

Hloubkové strojové čištění koberců v Brně provádíme mnoha našim stálým, ale i jednorázovým zákazníkům, a to zejména v prostorách jako jsou obchodní centra, úřady, významné instituce a developeři.

Generální čištění koberců v Brně provádíme strojovou metodou – k tomu využíváme kotoučový stroj se šampónovacím kartáčem, jehož název je Ghibli SB 43. Tento stroj váží cca 50 kg a jeho kartáč s bezkonkurenčně nenapodobitelnou sílou vykartáčování má v průměru 43 cm. Před samotným rozkartáčováním kotoučovým strojem používáme účinnou dezinfekční chemii BOSCH RTS. Tato chemie vydezinfikuje koberec od roztočů a za pomoci kotoučového stroje vytáhne veškeré nečistoty na povrch.

New business centre in Moscow

Kotoučový stroj velmi jemně zachází s vaším kobercem, nemusíte se tedy bát, že kartáč poškodí jeho povrch. Kartáč se skládá z jemných nylonových štětin a ty vlákna koberce nijak neznehodnotí. Po důkladném generálním vyčištění koberce je nutno jej důkladně vysát od nečistot a vlhkosti. Vysoce výkonným vysavačem AS59 odsajeme zbytky nečistot a vlhkost. Je ale důležité i po tomto vysátí nechat koberec ještě důkladně proschnout.

Mytí oken je další z mnoha možností nabídky služeb naší firmy A SERVIS. Takzvaným suchým leštěním zaručíme dlouhotrvající čistotu vašich oken. Po stavebním a rekonstrukčním úklidu provádí naši zaměstnanci také voskování podlah velmi kvalitními prostředky.

Odstraňování graffiti v Brně – odstraňovačem a vysokotlakým zařízením zbavíme váš majetek těchto nehezkých malůvek. Antigraffitový nátěr, který zaručuje 100% odstranění graffiti z vaší fasády, nanášíme pomocí válečku nebo nástřiku. Záleží ale na struktuře fasády.

Odstranění plísní v Brně – nenechte ohrožovat své zdraví tímto škůdcem. Důkladně odstraníme plísně jak z fasád, tak interiérů. Používáme vysoce kvalitní technologii LSG.