53846152 - sale sign in a french shop window

Kdo zajistí kvalitní servis mytí výloh? Výškové práce Praha 9

Atrium Flora, Praha 3 – Hezké odpoledne. Čím bych tak začala? Naše umývání ze strany firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.výškové práce Praha 9, mytí výloh, začalo přibližně před dvěma roky. Vzhledem k tomu, že jejich firma uzavřela spolupráci s naší firmou v celé Praze, rozhodlo naše vedení, že i naši prodejnu na Atriu Flora budou mýt, a to v intervalu 1krát za měsíc zvenku, 1krát za dva měsíce vevnitř.

Takto nastavená spolupráce trvá až dodnes. Občas sice nemáme vnitřek umýván přesně co dva měsíce, ale je to hlavně tím, že máme za výlohami výzdobu, která není někdy lehká oddělat. Nicméně domluva s jejich firmou je dobrá a máme dokonce číslo rovnou na jejich pracovníka, který k nám pravidelně ty dva roky za firmu A SERVIS LIPKA chodí. Pak už je spojení a domluva samozřejmě jednodušší, neboť když jsme volali nejdříve na jejich firmu, stejně se nejdřív obrátili na něj.

Jejich mladý pracovník se opravdu snaží, aby naše výlohy vypadaly co nejlépe. Nemáme jich moc, jen 4 – stejné od vstupu nalevo, stejné napravo – avšak jsou vysoké. Pán si však dává záležet. Donese si s sebou věci, vodu má v kyblíku prý zředěnou jen s jarem, k tomu tyč a další věci na stírání, navíc prý i bavlněný hadřík (či plenu), kterou ještě na konci práci vylepšuje.

Občas je radost se na něj koukat, jak se snaží a jak nám pak výlohy září umytím. A také jsem mile překvapena, že k dobrému výsledku nepoužívá nijak složité prostředky či nářadí. Na vnější stranu být u toho nemusíme, na vnitřní mytí je samozřejmě třeba se domluvit předem (to si pak voláme předem) a oddělat mu figuríny.

Ale to už je pro nás malá věc. Placení pak řeší naše centrála s jejich vedením, údajně probíhá jednou za tři měsíce fakturou, pán si od nás bere jen razítko a podpis na formulář.

Takže sečteno a podtrženo: Jsme spokojeni a doufejme, že vzájemná spolupráce a spokojenost bude trvat i nadále!

Čištění fasády na škole, odstraňování graffiti, plísně. Protiplísňové nátěry Praha 8

Na budově naší školy se přes noc objevilo graffiti, kterého si samozřejmě všimli nejen všichni učitelé, ale i všichni žáci. Věc se samozřejmě vyšetřovala, ale zbytečně, protože, i když jsme měli podezření na některé vyhlášené vyvrhele školy, neměli jsme důkazy. Navíc tam dále byla i možnost, že to nemusel být vůbec nikdo ze školy. Jenže graffiti muselo zmizet. A vybrat firmu, která tyto služby nabízí, bylo na mě.

15654649 - graffiti wall urban art

Sedla jsem si proto k internetu a hledala a četla všechny možné články, kde lidi psali svoje zkušenosti. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 8, odstraňování graffiti, protiplísňový nátěr, která nám pomohla kompletně fasádu očistit, opravit a natřít. Poté na všechny zdi nanesli i antigraffitový nátěr.

Pokud fasádu, která je ošetřena jejich antigraffitovým nátěrem posprejuje, tak od oznámení, nejpozději však do 14 dnů, odstraní i to nejmenší graffiti a automaticky vrátí zpět zeslabenou antigraffitovou ochranu na postižené místo. Po graffiti nezbylo ani památky a nakonec to přece jen byl někdo z řad našich žáků, protože když viděl, že jsme všude nechali dát antigraffitový nátěr, tak se už nikdy žádné další graffiti neobjevilo.

Minimálně prozatím a snad už ani neobjeví. Zaměstnanci této firmy jsou skuteční profesionálové, odvedli vynikající práci a my jim velice děkujeme a přidáváme naši kladnou zkušenost na internet, abychom pomohli ostatním ve výběru firmy, pokud je stihne podobný problém a na jejich zdi přistane ohyzdnost v podobě sprejerského výtvoru. Lidé z úklidové společnosti A SERVIS LIPKA vám jej určitě pomohou vyřešit.