60413119 - antique painted red brick wall background or texture for home interior design in modern vintage style, close up, horizontal image, copy space

Problém s graffiti a plísní na omítce? Řešení odstraňování a likvidace v Brně

Jestli nesnášíte graffiti tak jako já, určitě mi porozumíte. Myslím, že tohle umění se zvrhlo už převážně v protizákonnou činnost. Sprejeři nemalují, aby ohromili svými výtvory, ale pravděpodobně aby co nejvíce rozčílili majitele objektů, na kterých se ztvárnili. Dělají to asi kvůli adrenalinu, co já vím. Ale přemýšlet mě nad tímto donutila skutečnost, že se jeden takový výtvor objevil nedávno i na mém majetku. Nenechalo mě to klidným. Ale nakonec jsem zjistil, že stejně nemůžu nic dělat. Dopadení výrostků je hodně nepravděpodobné, spíše nemožné. A nikdo jiný než já sám mi opravu majetku nezaplatí. Musel jsem se s tím smířit.

Naštěstí jsem objevil jednu kvalitně vypadající firmu, která by se o moji omítku mohla postarat a za rozumnou cenu. V těchto službách jsem se moc nevyznal, ale firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., odborné odstraňování, likvidace graffiti, plísně Brno, na mě svou nabídkou udělala dojem. Navíc to vypadalo, že spreje bude v jejich moci opravdu možné beze zbytku odstranit, i když to dá pravděpodobně spoustu práce. Všechno měli pracovníci A SERVISU ale pod palcem, dokonce i namíchání barvy přesně v odstínu mé omítky, protože odstranění barvy omítky z posprejovaných míst se nevyhnuli. Jinak by to ale nešlo. Pracovníci dělali, co mohli. A já jsem byl rád, když se jim nakonec podařilo moji omítku krásně spravit.

Pracovníci A SERVISU odvedli opravdu výjimečnou práci. Doufám, že jejich službu už nebudu potřebovat, ale ne proto, že bych s ní nebyl spokojený. Lepší je takové problémy nemít, ale pokud se graffiti objeví i na Vašem domě, firma A SERVIS je jasná volba.

Doporučená firma na strojní chemické čištění koberců v Brně

V naší firmě už dlouho plánujeme, že si necháme vyčistit koberce, ale hodně dlouhou dobu jsme byli jen u toho plánování, protože se nám to nikomu nechtělo zařizovat. Už dříve jsme zkoušeli různé úklidové firmy, ale na kobercích zůstaly fleky a byly to vyhozené peníze, takže nikdo nechtěl, aby vybral špatnou firmu a pak to bylo na něj. Ale jednou nám jeden z klientů mezi řečí doporučil úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čištění koberců Brno, tak jsme si řekli, že ji vyzkoušíme, navíc by to případě špatné volby nebylo na nikoho z nás. Ale zvolení této firmy nemůžeme špatnou volbou rozhodně nazvat.

 Dobrý dojem na nás udělala hned zezačátku, protože domluva s jejími pracovníky proběhla velmi rychle a bez problémů byli ochotni se přizpůsobit našim časovým možnostem, které vyžadovaly čištění převážně v odpoledních až večerních hodinách, kdy v naší firmě bylo co nejméně lidí, ideálně spíš nikdo. Čištění všech koberců v naší několikapatrové budově jim zabralo pouhý den a koberce byly výborně vyčištěné a provoněné.

24905654 - vacuum cleaner stands in the hotel corridor.

Čištění koberců Brno zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které je určitě jednou z nejúčinnějších metod čištění koberců. Velká výhoda oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. Koberce jsou po čištění vydezinfikované, zbavené všech roztočů, nežádoucích pachů a nečistot. Byl jsem moc rád, že firma A SERVIS předčila naše očekávání a my se mohli přidat k řadě jejích spokojených zákazníků. S touto naší zkušeností můžeme případným zájemcům o čištění koberců tuto firmu jedině doporučit.