Kdo zajistí odstranění krycích polepů nebo folií, čištění, impregnaci markýz a výškové práce v Praze?

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kromě služby mytí oken, zajistí také bezpečné a profesionální odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a oken. K tomu se používají speciální žiletky. Tyto žiletky jsou 10 cm dlouhé. Pracovníci firmy, kteří jsou na tuto činnost důkladně proškoleni, precizně a zkušeně odstraní zatvrdlé nečistoty, jako jsou tmely, silikony, polepy, akční reklama nebo plakáty. Technologicky zdařile zvládnou odstranění krycích polepů, folií, celo polepů skleněných ploch, samolepek, zakrývacích polepů oken a výloh při přestavbách nebo opravách prodejen a obchodů.

Precizně také provedou čištění a nanoimpregnaci markýz, plátěných a plastových stříšek, stanů, velkých párty stanů, slunečníků, látkových a plastových žaluzií. Pracovníci A SERVISU čistí, myjí a impregnují předokenní, horizontální a vertikální žaluzie.

Údržba látkových markýz je vždy složitější a jejich čištění trvá déle. Jsou čištěny strojovou metodou jako koberce nebo podlahy. V některých případech také ručně. Následnou nanoimpregnaci markýz lze provést společně s čištěním nebo také samostatně. Ve většině případů jsou markýzy ve výšce. Pro práci ve výškách jsou pracovníci A SERVISU proškoleni o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Čištění podlah, krystalizace a pískování Praha

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., nabízí službu čištění koberců strojovou metodou. Zajistí ale také stržení a sundání starých koberců z podlahových ploch. Zajistí i následné odstranění zbytků lepidel, kterými byly koberce přilepeny k podlaze.

Pracovníci firmy provádí také službu čištění podlah. Podlahy čistí strojovou metodou. Čistí betonové podlahy, linolea, marmolea a podlahy z PVC. Dále čistí a impregnují dřevěné, plovoucí a vinylové podlahy, strukturované průmyslové podlahy, keramické dlažby a přírodní kamenné podlahy. Pokud již však přírodní podlaha z kamene nemá kvalitní povrch a je ošlapána nebo vymytá, je podrobena krystalizaci.

02 Podlaha_dřevo_dům

Tato krystalizace je vhodná pro přírodní materiály, které mají dostatek vápenatých sloučenin ve své struktuře. Je tedy vhodná pro mramorové podlahy, obklady a dlažby. Přírodní podlahy, které je třeba zdrsnit a strukturovat, pracovníci A SERVISU pískují.

Pískování je vhodné pro kamenné podlahy, zdi a podezdívky, břízolit, pískovcové zdi a kameny, skládané tarasy a zdi nebo stěny, fasády. Firma A SERVIS pískováním generálně čistí velmi zašlé nečistoty nebo vodní kámen. Vytváří tak čisté a nové povrchy u již zmíněných kamenných a přírodních materiálů.

Dále firma A SERVIS pískováním čistí sochy, pomníky, náhrobky a kovové konstrukce. Pískováním lze ale také odstranit staré nátěry, plísně, řasy, zelené výkvěty, koroze a nánosy usazenin. Pískováním se čistí i dřevěné a kovové prvky městského mobiliáře. Pískováním se ale odstraňuje i graffiti z historických budov.